VacuMaster Basic Vakumlu Kaldırma Ünitesi

750 kg'a kadar kaldırma kapasitesi

VacuMaster Basic’in çok yönlü standart ekipmanı üniteyi birçok uygulama için vazgeçilmez yapmaktadır. Ayrıca VacuMaster Comfort, enerji tüketimini azaltmak için kontrollü vakum üretecinin yanı sıra ünite kontrollerinin tümünü bir araya getiren bir kumanda ünitesi sunmaktadır.

Belgeler

Ana Modül

Ana modül, her VacuMaster'ın kalbidir. Ölçüm ve kontrol aygıtlarının yanı sıra vakum üreteci, sesli uyarı sistemi de içerir. Uygulamaya bağlı olarak şekli ve dizaynı taşıma görevine optimum şekilde uydurulmuş üç farklı ana modülden seçim yapabilirsiniz.

Yatay Taşıma

750 kg'a kadar kaldırma kapasitesi

Vakum üreteci, sesli uyarı sistemi, manometre ve motor koruma anahtarıyla standart dizayn. Komponentlerin dayanıklı metal levha bariyer altında korunması

90° Kendi Etrafında Dönme

500 kg'a kadar kaldırma kapasitesi

Basic sürüm, sarsılmadan sürekli 90° kendi etrafında dönme için elektrik sürücüsü ekler.

180° Dönme

500 kg'a kadar kaldırma kapasitesi

Basic sürüm, sarsılmadan sürekli 180° dönme için elektrik sürücüsü ekler.

Modüler Sistem

Modüler elemanlar

Manuel sürgülü valf

Güvenilir ve güvenli vakum kontrolü

Çift hareketli ve sıkışmaya karşı korumayla yüksek güvenlik için manuel valfli VacuMaster Basic. İstenmeyen yük dağılmasını önler.

Konektörler

Hafif, dayanıklı ve esnek

Alüminyum ve yüksek mukavemetli plastik kombinasyonu yan traversler ve vantuz plakalarının değişen biçimlere hızlıca uyacak şekilde kolaylıkla ayarlanmasını sağlar.

Yük kirişi

Entegre vakum haznesi

Büyük vakum haznesi, güç kesilmesi durumunda yükün düşmesini önler ve tekrarlanan kaldırma süreçlerinde daha hızlı tutmayı sağlar.

Vantuz Plakaları

Her görev için çok yönlülük

İş parçasına ve ısı dayanıklılığı, gıda güvenliği ve iz bırakmadan tutma gibi gereksinimlere optimum uyarlamayı mümkün kılar. Sert, yaylı monte edilmiş veya hem esnek hem de yaylı monte edilmiş süspansiyonlardan seçim yapın.

VacuMaster Basic Vakumlu Kaldırma Ünitesi için Aksesuarlar

Döner Kumanda Ünitesi

İstif yüksekliklerini maksimuma çıkarın

Döner ve kilitlenebilir kumanda ünitesi ile büyük yükseklik farkları sorun değildir. Her konumda çalışma duruşu ergonomik kalır.

Vakumlu Tutucu Kapatma

Değişen iş parçalarına uyar

Vakumlu tutucu kapama valfiyle birçok vakumlu tutucu kesilmiş parçaları veya boşlukları olan parçaların taşınması için kapatılabilir.

Park Yerleri

Kaldırma ünitesinin güvenli depolanması

Kaldırma ünitesi kullanılmadığında park yerleri vantuz plakalarını koruyacak şekilde güvenli olarak depolanmasını sağlar. Bu, vincin başka amaçlarla kullanılmasına imkan verir.

CEE-Connect

Çabuk bağlanan elektrik bağlantısı

CEE fişi, kaldırma ünitesinin kolayca güç kaynağına bağlanmasını ve ardından gerekirse hızlıca bağlantısının kesilmesini sağlar (sadece VacuMaster Basic için).

Vantuz Plakası Kapakları

İz bırakmadan taşıma

Vantuz plakası kapakları plakaların cam levhalar veya güneş panelleri gibi hassas iş parçalarında iz bırakmasını önler.

Su Ayırıcı

Suya karşı koruma

Bakım gerektirmeyen su ayırıcı, su jetiyle kesme gibi nemli süreçlerde vakum üretecine su girmesini önler.