JumboFlex Vakumlu Hortumlu Kaldırıcı

50 kg'a kadar iş parçaları için tek elle çalıştırma

JumboFlex vakumlu hortumlu kaldırıcı, 50 kg'a kadar hafif ürünleri ergonomik olarak ve yüksek döngü hızlarıyla taşımanızı sağlar. Kontrol kolu ele rahatça oturur ve operatörün yorulmadan uzun süre çalışmasını sağlar. Basit tek parmakla kontrol ile yükün kaldırılması, indirilmesi ve bırakılması son derece sezgiseldir. JumboFlex’in çeşitli özellikleri sanal olarak her türlü görevin üstesinden gelmeyi sağlar. Vakumlu tutucuları değiştirmek için hızlı değiştirme sistemleri standart olarak gelir. Dikey taraftan tutulan iş parçaları otomatik olarak sürekli döndürülebildikleri yatay konuma geri döner.

Belgeler

Modüler Sistem

50 kg'a kadar maksimum yük için JumboFlex 50 çalıştırma ünitesi, 20 ve 35 kg'a kadar maksimum yük için JumboFlex çalıştırma ünitesinden farklıdır.

JumboFlex 50 operatör kolu

JumboFlex Vakumlu Hortumlu Kaldırıcılar İçin Aksesuarlar

SRC telsiz uzaktan kumanda

Bir düğmeye basarak %40'a kadar enerji tasarrufu yapın

SRC telsiz uzaktan kumanda ile kullanılmadığında kumanda ünitesinde vakum üretecini doğrudan kapatabilir ve tekrar açabilirsiniz. Telsiz uzaktan kumanda, bir düğmeye basarak çalıştırılır ve entegre indüksiyon üreteci sayesinde enerji kaynağına ihtiyaç duymaz.

SBB susturucu kutusu

Ses seviyesini azaltın

SBB susturucu kutusu, vakum üretecinin ses seviyesini 65 dB(A)'e kadar azaltır ve dışarıdan kirlenmeye karşı korur. İsteğe bağlı üfleyici montaj platformu üzerine kolayca monte edilebilir.

STF toz filtresi

Kire karşı koruma

STF toz filtresi, kir partiküllerini vakum üretecinden uzak tutar ve üreteci korumak için her zaman önerilir. Hızlı ve kolay şekilde temizlenebilir.

MSS motor koruma anahtarı

Termal aşırı yüküne karşı koruma

MSS motor koruma anahtarı ile vakum üreteci kapatılabilir/açılabilir ve aşırı akıma karşı korunabilir. Karmaşık kablolamalara gerek olmadan Schmalz vinç kolonuna entegre edilebilir ve isteğe bağlı olarak kilitlenebilir.

AB-JU depolama rafı

Güvenli depolama

AB-JU depolama rafı, kullanılmadığı zaman kaldırma hortumu ve vakumlu tutucuları korumak için JumboFlex'i depolamak için kullanılabilir.

SCHU-SCHL koruyucu hortum

Aşınmaya karşı koruma

Koruyucu hortum, kaldırma hortumunu mekanik hasarlardan korur ve temizlemesi kolaydır. Koruyucu hortum, standart olarak JumboFlex'e dahildir.