Otomasyon İçin Vakum Teknolojisi

Schmalz, otomasyon vakum teknolojisi sunmaktadır. Kapsamlı özel vakum komponentleri serisi, kendi vakum sistemlerinizi kurmak için gerekli tüm elemanları içermektedir. Bağlanmaya hazır tutucu sistemleri deneyimli sistem danışmanları tarafından özel olarak yapılandırılmıştır.

Schmalz vakum komponentleri ve tutucu sistemleri otomatikleştirilmiş süreçlerin verimliliğinde önemli artışlar sağlar. Makine yapımında ya da robot endüstrisinde Schmalz müşterileri uzman sistemler danışmanlığı ve tüm otomasyon teknolojisi alanlarında çığır açan, yenilikçi çözümlerden faydalanır. Vakumla işlem yapılan,örneğin bir vantuz ile, iş parçalarının çeşitliliği elektronik çip veya güneş silikon devre levhaları gibi kırılabilir küçük parçalardan mobilya parçaları veya ağır çelik levhalara kadar uzanır.

Uzmanlarımızın deneyimi, özel komponentlerden karmaşık tutucu sistemlere kadar belirli müşteriye özel tüm uygulamada bir sürecin otomasyonu için verimli ve ekonomik çözümleri garanti etmektedir.

Vakum Tutucu Sistemleri

Schmalz, otomatikleştirilmiş uygulamanız için doğru tutucu sistemi dizayn eder. Robotlarınızı doğrudan bağlayabildiğiniz bağlantıya hazır bir sistem alırsınız. Teslimattan önce gerçekleştirilen test tutucu sistemin güvenilir ve verimli şekilde çalışmasını sağlar. Schmalz, tutucu sistemlerini dizayn ederken kapsamlı özel vakum komponentleri ürün portföyüne başvurabilir.

Katman Tutucu Sistemleri
Çoklu Vantuz Düzeneği