Sürdürülebilirlik

Uzun vadeli düşünüyoruz sadece çeyrekte değil, çeyrek boyunca. Ekonomik başarı, ekolojik sorumluluk ve sosyal taahhüt Schmalz'da sıkı şekilde iç içe geçmiştir. Bu değerler stratejimizde merkezi bir rol oynar. Faaliyetlerimizi Schmalz ecoSYSTEM'de topluyoruz.

Ekonomik başarı güdümüz işimizin temelini oluşturur. 1984'den beri ve dolayısıyla otuz yıldan fazla vakum teknolojisi pazarında en son teknoloji üzerinde etki yaratıyoruz. Vakumla ürünlerin verimli şekilde taşınmasına devam etmek, yenilikçi çözümler sunmak ve global rekabetteki lider konumumuzu daha da geliştirmek için müşterilerimizi etkilemek istiyoruz. Bu, sürdürülebilir girişimciliği uygulamak için gerekli uzun vadeli stabilite ve bağımsızlık sağlamaktadır.

Schmalz'da sosyal yönler de bizim için önemlidir. Çalışanlarımıza güvenli bir gelecek ve yaşamın tüm alanlarını kapsayan güncel faydalar paketi sunuyoruz. Gençler için sürekli olarak eğitim fırsatlarına yatırım yapıyoruz ve okullar, dernekler ve sosyal kurumlarla yakından çalışıyoruz.

İş felsefemizin motivasyonu yasal standartlara uymanın veya rekabetçi avantajları güvence altına almanın ötesine geçer. Şirket olarak mümkün olduğunca uzakta bıraktığımız çevresel ayak izini azaltmak etik ve ahlaki yükümlülük olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda gelecek nesillere sorumluluğumuzu kabul etme isteğimiz için bir kanıttır.

Schmalz, bir üretim şirketinin nasıl açıkça sürdürülebilir şekilde çalışabildiğini ve nasıl sayısız yenilikçi fikri uygulamaya geçirebildiğini göstermektedir. Başkalarına da ilham vermek istiyoruz. Katılın ve harekete geçin!

Dr. Kurt Schmalz
Genel Müdürüler

Andreas Beutel

Schmalz tarafından desteklenen ecoSYSTEM

Schmalz, sürdürülebilirliği ekonomik başarı, ekolojik sorumluluk ve sosyal taahhüdü kapsayan tamamlayıcı bir sistem olarak görmektedir. Schmalz ecoSYSTEM'i geliştirmek için sayısız sürdürülebilirlik önlemleri birleştirildi. ecoSYSTEM, uzun vadeli stabilite, kaynak verimli ürünler ve süreçleri kapsamaktadır ve müşteriler, çalışanlar, tedarikçiler ve topluma karşı dürüstlük anlamına gelir.