Kilitleme Özellikli Yaylı Bağlantı

Yeni yaylı bağlantı FST-LOCK-HD ile Schmalz, bombeli ve esnek 3D yüzeylerde kullanımı için bir çözüm geliştirmiştir. Yaylı bağlantı istenilen pozisyonda kilitleme özelliğine sahiptir ve tüm farklı bağlantılara entegre edilebilmektedir. Bu durum yaylı pistonu çok çeşitli uygulamalarda kullanılmasını sağlamaktadır.

 

Zorlu çalışma koşullarında bile güvenli ve güvenilir çalışma için kilitlenebilir yaylı süspansiyon FST-LOCK-HD
Yaylı süspansiyon FST-LOCK-HD, kavisli ve esnek iş parçaları için optimum yükseklik telafisi sağlar

Hassas ve üç boyutlu iş parçalarının ilave bir donanıma ihtiyaç duymadan hızlı ve düzgün bir şekilde taşınması gerekir. J. Schmalz GmbH firmasının çözümü, istenilen pozisyonda basınçlı hava ile kitlenebilen, rulman yataklı yaylı süspansiyondur. Uyumlu vakum vantuzlarla birleştirildiğinde, FST-LOCK-HD, farklı bileşenleri tutarken ve taşırken kullanıcıya maksimum esneklik sağlar.

Taşıma işlemi esnasında malzemeye temas ederken, yeni yaylı süspansiyonlar, vantuzun yüzeye yavaşça temasını sağlar. Yaylı bağlantı istenilen strok mesafesinde geldiğinde kitleme fonsksiyonu sayesinde sahiplenebilmektedirler. Yaylı bağlantı poziyonunu koruyarak malzemenin pozisyonunu bozmadan iş parçası taşıma işlemini gerçekleştirir. Yaylı süspansiyonun kitleme poziyonunda olup olmadığını üzerindeki gösterfen anlaşılabilmektedir. Elektrik kesintisi durumunda, basınç olmadan kilitleme tertibatı, yaylı pistonların ve vantuzların pozisyonunun güvenli bir şekilde tutulmasını sağlar. İş parçasını yerleştirdikten sonra, kullanıcı kilitleme cihazını serbest bırakabilir ve hemen bir sonraki döngüye başlayabilir. Özellikle malzemelerin çevirme operasyonları esnasında ve hassas bir şekilde malzemenin istenilen konuma yerleştirilmesi uygulamalarında en iyi çözümü sunar.

FST-LOCK-HD satşa hazır durumda ve HT serisinden çeşitli vantuzlarla ve tutucularla birleştirilebilir.

Download

Text and images