Basın Bildirileri

Basın bölümümüzde ürünlerimiz ve şirketimiz hakkındaki en son bilgileri bulabilirsiniz.

12/19/2019

Schmalz, LogiMAT 2020: Taşıma İşlemini Kolaylaştırıyor

Bu yılki LogiMAT (10 - 12 Mart 2020) tamamen “Vizyonlar - Yenilikler - Çözümler” teknolojisi hakkında. Dijital fabrika için klasik manuel ve otomatik mal lojistiği ve sistemleri için çözümler, salon 7, C05 standındaki fuara ziyaretçi bekliyor.

 

11/12/2019

Elektronik Üretimi için Akıllı Otomasyon Çözümleri

Vakum uzmanı Schmalz, hassas elektronik bileşenlerin otomatik kullanımı için sayısız çözümler sunar; örneğin hassas elektronik parçaların elektrostatik statikleşmeye karşı güvenilir bir şekilde koruyan tutma sistemleri.

 

11/11/2019

Safe Scoring

Baskılı devre kartları prosesi ilk olarak ayrıma işlemi ile başlar, önce işaretlenir, sonra yüzeyi düz olmayan veya pürüzlü yüzeyler frezelenir. Bu amaçla, LHMT GmbH, sadece gerçek puanlama ve frezeleme işlemini değil aynı zamanda hassas devre kartlarının yüklenmesini ve boşaltılmasını da tamamen otomatikleştiren çok özel araçlar geliştirmektedir. Bu parçaların güvenli ve hassas kullanımı için LHMT, J. Schmalz GmbH'ye döndü. Schmalz, yeni NBR ESD vantuzlarına, güvenilir bir tutucu çözümü geliştirmiştir.

11/05/2019

Kilitleme Özellikli Yaylı Bağlantı

Yeni yaylı bağlantı FST-LOCK-HD ile Schmalz, bombeli ve esnek 3D yüzeylerde kullanımı için bir çözüm geliştirmiştir. Yaylı bağlantı istenilen pozisyonda kilitleme özelliğine sahiptir ve tüm farklı bağlantılara entegre edilebilmektedir. Bu durum yaylı pistonu çok çeşitli uygulamalarda kullanılmasını sağlamaktadır.

 

10/16/2019

Çok yönlü performans profiline sahip vantuz

Schmalz, düz iş parçalarını taşımak için yeni bir çözüm geliştirdi. Çok çeşitli çaplar ve çeşitli malzeme seçenekleri sayesinde, vakum vantuzlu SUF evrensel kullanıma uygundur.

 

10/15/2019

Çevik ve Güçlü - Plastik Endüstrisi için Vakumlu Kaldırıcılar

Plastik işleme endüstrisinde gerçekleşen taşıma işlemleri, plastiklerin kendisi kadar çeşitli olabilir. Granül torbaları, varil tozları ve kullanılmayan tabakaların hepsi verimli bir şekilde taşınmalıdır. Yine de Schmalz'ın tüm süreçler için bir çözümü var. Doğru vakumlu kaldırıcıyı seçerken, ergonomi ve taşınacak ürünlerin korunması önemli bir rol oynar.

 

09/29/2019

Bir Tıklama Kadar Yakın 3D Yazıcı ile Üretilen Özel Tutucular.

Bir tutucudan daha fazlası: Schmalz yeni geliştirmiş olduğu SLG tutucuyu online olarak hızlı ve kolayca tasarım yapılabilecek bir sistem geliştirmiştir. Üretim prosesinde 3D yazıcı teknolojisi kullanılmıştır. Hafif bir yapıya sahip olan tutucular, çok çeşitli taşıma uygulamaları için en ideal çözümü sunmaktadır.

 

07/18/2019

Yeni SCPM: Kompakt Vakum Ejektörü

Küçük, güçlü ve modüler - J. Schmalz GmbH’dan SCPM, ince, hafif tasarımları sayesinde doğrudan gripper üzerine entegre edilebilecek yeni bir kompakt ejektör serisi.

06/16/2019

Digital Fabrikalar için Vakum Teknolojisi

Elektrikli vakum jeneratörleri, tutucular ve kompakt ejektörlerin akıllı fabrika kullanılabilmesi için dijital enerji ve proses verilerini gerçek zamanlı olarak sağlamaları gerekir. Schmalz, IO-Link, Ethernet ve NFC gibi arayüzleri vakum bileşenlerinde birleştirerek, ağ bağlantılı üretim için gereken akıllı temeli oluşturur.

04/15/2019

Schmalz Vakumla Bağlama Çözümlerini Gösteren Yeni Kataloğu Çıktı

Schmalz, vakumla bağlama teknolojisi kataloğunu tamamen revize etti. Glatten merkezli şirket, kullanıcıların makine tezgahları için doğru bağlama ekipmanlarını hızlıca bulabilecekleri 172 sayfalık manuel ve makine işleme portföyünü sergiliyor.