Amacımız

Schmalz bir aile şirketidir ve uzun vadeli hedeflere odaklanıyoruz. Şirket felsefemiz, sürdürülebilirlik prensibine dayanır: ekolojik ve sosyal yükümlülükle birlikte ekonomik başarı. Bu, kendi kendimize yeterli kalmamızı sağlıyor ve bize gerekli yaratıcı özgürlüğü veriyor.

Yalın ve verimli süreçlerimizin yanı sıra sürdürülebilirlik prensibimiz bizi sürekli olarak rekabetçi halde tutuyor ve müşterilerimizin uzun vadeli ortaklık için doğru seçim olduğumuzdan emin olmalarını sağlıyor. Müşterilerimiz Schmalz'ı üstün uygulama bilgisinin yanı sıra yenilikçi ürünler ve hizmetler, dünya çapına bulunabilir gelişmiş teknoloji ile ilişkilendirmektedir.

Şirketimizin değişim isteği ve kapasitesi bizim için kişisel olarak önemlidir. En önemli uluslararası gelişen piyasalarda kendi yan kuruluş şirketlerimizi kurarak gelecek için zaten kendimizi başarıyla konumlandırdık.

Rakiplerinizin üzerinde uzan vadeli ve gerçek avantajlar sağlayan bir iş ortaklığından kazanırsınız. Schmalz'ın vakum teknolojisi dünyasına güvenin.

Dr. Kurt Schmalz ve Andreas Beutel
Genel Müdürler