İş Birimleri

Schmalz ürün serisi aşağıdaki iş birimlerine bölünmüştür:

Otomasyon İçin Vakum Teknolojisi

Vantuzlar ve montaj elemanlarından vakum üreteçleri  – ve anahtarlarına kadar özel vakum sistemleri yapılandırması için çeşitli vakum komponentleri sunuyoruz.

Vakumlu tutucu sistemleri, komple üretilmiş, bağlantıya hazır modüler sistemler robotik uygulamalarda kullanıldığında maksimum esneklik sağlar. Tutucu sistemler deneyimli sistem teknisyenleri tarafından planmış ve dizayn  edilmiştir.

Vakum Komponentleri ve Tutucu Sistemler

Vakumlu bağlama sistemleri iş parçalarını ahşap, plastik ve metal işleme için sabitler. Ana avantajlarına makinelerin- kısa kurulum süreleri ve iş parçalarının verimli ve kapsamlı  şekilde işlenmesi dahildir. İnşaat şantiyeleri veya atölyelerde iş. parçalarının manuel olarak işlenmesine yönelik malzeme bağlama çözümleri Schmalz'ın ürün serisini tamamlar.  

Vakumlu Bağlama Sistemleri

Vakumlu Kaldırma Üniteleri, Vinç Sistemleri ve Atölye Ekipmanı

Vakumlu taşıma sistemleri manuel çalışma süreçlerinde kullanılır. Manuel olarak çalıştırılan vakumlu kaldırma üniteleri iş parçalarının kolay ve verimli şekilde taşınmalarını sağlar. Uyumlu alüminyum vinç sistemleri, vakumlu kaldırma üniteleri için mükemmel bir ilavedir. Atölye ekipmanı, Schmalz'ın vakumlu taşıma sistemleri ürün serisini tamamlar.

Vakumlu Kaldırıcılar ve Vinç Sistemleri
Atölye Ekipmanı

Enerji Depolama

Redoks akışlı batarya sistemleri enerjiyi depolamak için sıvı depolama ortamını kullanır. Enerji depolama sistemlerinin gücü ve kapasitesinin yanı sıra kümeler ve tankların sayısı ve boyutu birbirlerinden bağımsız olarak ölçeklendirilebilir. Redoks akışlı batarya sisteminin gücü ve verimliliği kümelerin kalitesine bağlıdır. Schmalz, dikkatini bu ana komponent üzerinde yoğunlaştırır ve toplayıcılar için kümeler geliştirir.

Enerji Depolama