Profile

Schmalz, vakum otomasyonu ve ergonomik taşıma çözümlerinde pazar lideridir. Schmalz ürünleri tüm dünyada lojistik endüstrisi, otomotiv endüstrisi, elektronik sektörü veya mobilya üretimi gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Vakum Otomasyonuyla ilgili çeşitli ürünlere örneğin CNC tezgahlarında iş parçalarının tutulması için komple tutucu sistemler ve malzeme bağlama çözümlerinin yanı sıra vantuzlar ve vakum üreteçleri gibi özel komponentler dahildir. Taşıma Sistemleri birimi, endüstriyel ve el sanatı uygulamaları için vakum filtreleri ve vinç sistemlerine sahip yenilikçi taşıma çözümleri sunar. Schmalz, Enerji Depolama birimiyle sabit enerji depolaması alanında yeni bir önemli destek oluşturdu.

Schmalz, kapsamlı danışmanlık, yenilik ve birinci sınıf kaliteye odaklanmayla müşterilerine uzun süreli faydalar sunmaktadır. Schmalz'ın akıllı çözümleri, üretim ve lojistik süreçlerini daha esnek ve verimli hale getirirken bunları artan dijitalleşme eğilimi için de hazırlamaktadır.

Schmalz, kendi lokasyonları ve satış ortaklarıyla 80'den fazla ülkede ve tüm önemli pazarlarda temsil edilmektedir. Aile şirketinin Glatten (Almanya'nın Kara Orman bölgesinde) ve dünya çapındaki 19 yan kuruluştaki genel merkezlerinde yaklaşık 1.500 çalışanı vardır.

Vizyon

Memnun müşteriler ve güvenli bir gelecek vizyonumuzun önemli parçalarıdır.

Daha fazla bilgi edinin

Kendi Anlayışımız

Sürdürülebilirlik ve dürüstlük nesillerdir Schmalz'ın şirket politikasının temelini oluşturmuştur.

Daha fazla bilgi edinin

İş Alanları

Schmalz, üç iş alanına bölünmüştür: Otomasyon, taşıma ve bağlama teknolojileri. Vakum teknolojisinin yardımıyla bu pazarlarda üretim süreçlerinin verimliliğini artırabiliyoruz.

Daha fazla bilgi edinin

Şirket Geçmişi

Schmalz - Maceralarla dolu bir geçmiş. Başlangıçtan itibaren sürekli değişim şirketimizin değişmez yoldaşı olmuştur.

Daha fazla bilgi edinin