Vakum Pompaları

Düşük hacim akışıyla yüksek vakum için. Yağlı tip pompaları kuru tip pompalar ve sulu tip pompalar mevcuttur.

Vakum pompaları düşük hacim akışında yüksek vakum değerleri üreten elektrikli vakum üreticileridir. Vakum pompaları az bakım gerektirir ve merkezi vakum üreticisi olarak kullanıma uygundurlar.

Vakum pompaları yağlı tip pompalar, kuru tip veya sulu tip pompalar olarak mevcutturlar. Kuru tip pompalar hava sızdırmaz iş parçalarını taşımak için kullanılır, yağlı tip vakum pompaları çok yüksek vakum değerleri üretirler ve çok sessizdirler ve sulu tip pompalar özellikle çevre hava kalitesinin önemli olduğu hallerde kullanılır.

Schmalz'ta bunlara genellikle Vakum Pompası denilir.

Vakum pompaları elektrikli vakum üreticileri grubundandır. Vakum pompalarının özellikleri büyük hacimli sistemlerde elde edilebilecek olan yüksek vakum değerleridir. Bunlar az bakım gerektirir ve merkezi vakum üreticisi olarak kullanıma uygundurlar.

Vakum pompaları yağlı tip pompalar ve kuru tip veya sulu tip pompalar olarak ayrılırlar. Kuru tip pompalar normalde hava sızdırmaz iş parçaları taşınırken kullanılır, yağlı tip vakum pompaları çok yüksek vakum değerleri üretirler ve çok sessizdirler ve sulu tip pompalar özellikle çevre hava kalitesinin önemli olduğu hallerde kullanılır.

Bu ürünler hakkında daha detaylı bilgiler Komponent Kataloğumuzda Türkçe olarak mevcuttur. ".com" ile işaretlenmiş bir ürüne tıklarsanız, uluslararası web sitemiz olan www.schmalz.com'a yönlendirilileceksiniz .

Katalog

Dry-Running Vacuum Pumps EVE-TR
.COM

Dry-Running Vacuum Pumps EVE-TR

  • Suction capacity up to 244 m³/h
  • Max. vacuum: 92 %
Dry-Running Vacuum Pumps EVE-TR X
.COM

Dry-Running Vacuum Pumps EVE-TR X

  • Suction rate: 10 to 129 m³/h
  • Max. vacuum: 92 %
Oil-Lubricated Vacuum Pumps EVE-OG
.COM

Oil-Lubricated Vacuum Pumps EVE-OG

  • Suction capacity up to 255 m³/h
  • Max. vacuum: 98 %
Water-Ring Pumps EVE-WR
.COM

Water-Ring Pumps EVE-WR

  • Suction capacity up to 65 m³/h
  • Max. vacuum: 93 %