Ölçüm ve Kontrol Aygıtları

Vakum regülatörleri mekanik olarak ayarlanabilir ve üreteçlerinden olası basınç değişikliklerini dengeler. Giriş basıncı gereğinden daha yüksekse basınç regülatörünün yardımıyla belirli bir çıkış seviyesine düşürülebilir. Ölçü aletleri vakum seviyesini ölçer ve analog gösterim sağlar ve standartları ve bağlantıları nedeniyle tüm vakum uygulamalarında kullanılabilir.

Manometreler vakum komponentlerinin ölçüm ve kontrol cihazlarındandır. Manometreler bir vakum sistemindeki vakum seviyelerini ölçmeye yönelik en kolay çözümdür. Schmalz -250 ila 0 mbar or -1000 ila 0 mbar gibi farklı ölçüm aralıklarında manometreler sunmaktadır. Bu manometreler her yönde takılabilir ve ideal olarak kumanda panolarında kullanım için uygundurlar.

Vakum seviyelerini ölçmek ve kontrol etmek için vakum şalterleri de kullanılabilir. Vakum şalterleri ayarlanabilir şalt noktaları ve ayarlanabilir gecikme gibi ilave fonksiyonlara sahiptirler. Vakum şalterleri -1000 ila 0 bar aralığında vakum değerlerini ölçebilirler.

Bu ürünler hakkında daha detaylı bilgiler Komponent Kataloğumuzda Türkçe olarak mevcuttur. ".com" ile işaretlenmiş bir ürüne tıklarsanız, uluslararası web sitemiz olan www.schmalz.com'a yönlendirilileceksiniz .

Katalog

Vacuum Regulators VR
.COM

Vacuum Regulators VR

  • Adjustment range: from -990 to -14 mbar
Manometers VAM
.COM

Manometers VAM

  • Measuring range: from -1 to 0 bar
Manometers VAM-D
.COM

Manometers VAM-D

  • Electronic manometer
  • Measuring range: from -1 to 10 bar
Pressure-Reduction Valves DM
.COM

Pressure-Reduction Valves DM

  • Max. pressure: 10 bar
  • Work area: from 0.5 to 10 bar