Otomasyon için Vakum Teknolojisi Hakkında Haberler

10/13/2020

Taşıma Uygulamalarında Şekil ve Boyutta Yüksek Tolerans

J. Schmalz GmbH, otomatik kullanım için yeni bir tutucu geliştirdi: FQE, Kolaboratif robotlar içinde dahil olmak üzere çeşitli farklı görevler için uygundur ve çeşitli şekil ve boyutlardaki iş parçalarını hız ve güvenilirlikle tutar.

 

06/10/2020

Vakum Teknolojisi için Dijital Çözümler

Hafif robotlar ve akıllı vakum bileşenleri, sayısallaştırılmış ve ağa bağlı üretim dünyasının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Schmalz, akıllı fabrika için yeni bir bin picking çözümü, dijital sistemler içeren ürünler ve IO-Link bileşenleri için tek bir erişim noktası sağlayan bir yazılım aracı içeren bir dizi yenilikçi ürün üretti.

02/18/2020

SDI-USB: IO-Link Cihazlarına Doğrudan Erişim

Schmalz, kullanıcıların vakum bileşenlerine doğrudan bilgisayardan bir IO-Link arayüzü ile erişmelerini sağlayan bir çözüm geliştirdi. Bu nedenle, daha yüksek seviyeli kontrol ünitesine bağlantı gerekmez. IO-Link master SDI-USB artık kullanılabilir.

 

11/12/2019

Elektronik Üretimi için Akıllı Otomasyon Çözümleri

Vakum uzmanı Schmalz, hassas elektronik bileşenlerin otomatik kullanımı için sayısız çözümler sunar; örneğin hassas elektronik parçaların elektrostatik statikleşmeye karşı güvenilir bir şekilde koruyan tutma sistemleri.

 

11/11/2019

Safe Scoring

Baskılı devre kartları prosesi ilk olarak ayrıma işlemi ile başlar, önce işaretlenir, sonra yüzeyi düz olmayan veya pürüzlü yüzeyler frezelenir. Bu amaçla, LHMT GmbH, sadece gerçek puanlama ve frezeleme işlemini değil aynı zamanda hassas devre kartlarının yüklenmesini ve boşaltılmasını da tamamen otomatikleştiren çok özel araçlar geliştirmektedir. Bu parçaların güvenli ve hassas kullanımı için LHMT, J. Schmalz GmbH'ye döndü. Schmalz, yeni NBR ESD vantuzlarına, güvenilir bir tutucu çözümü geliştirmiştir.

11/05/2019

Kilitleme Özellikli Yaylı Bağlantı

Yeni yaylı bağlantı FST-LOCK-HD ile Schmalz, bombeli ve esnek 3D yüzeylerde kullanımı için bir çözüm geliştirmiştir. Yaylı bağlantı istenilen pozisyonda kilitleme özelliğine sahiptir ve tüm farklı bağlantılara entegre edilebilmektedir. Bu durum yaylı pistonu çok çeşitli uygulamalarda kullanılmasını sağlamaktadır.

 

10/16/2019

Çok yönlü performans profiline sahip vantuz

Schmalz, düz iş parçalarını taşımak için yeni bir çözüm geliştirdi. Çok çeşitli çaplar ve çeşitli malzeme seçenekleri sayesinde, vakum vantuzlu SUF evrensel kullanıma uygundur.

 

10/07/2019

Her Cobot için Akıllı Tutucular

Tutma, taşıma, yerleştirme - tüm bunlar doğru tutucu olmadan otomatik prosesler imkansız olurdu. Bu nedenle vakum uzmanı Schmalz, esnek sistemler geliştirir ve kullanıcıların doğru bileşenleri seçmesine ve yapılandırmasına yardımcı olur: parti boyutu sürekli küçüldükçe varyant çeşitliliğinin büyümeye devam etmesi gerçeği göz önüne alındığında küçük bir başarı yoktur.

09/29/2019

Bir Tıklama Kadar Yakın 3D Yazıcı ile Üretilen Özel Tutucular.

Bir tutucudan daha fazlası: Schmalz yeni geliştirmiş olduğu SLG tutucuyu online olarak hızlı ve kolayca tasarım yapılabilecek bir sistem geliştirmiştir. Üretim prosesinde 3D yazıcı teknolojisi kullanılmıştır. Hafif bir yapıya sahip olan tutucular, çok çeşitli taşıma uygulamaları için en ideal çözümü sunmaktadır.

 

07/18/2019

Yeni SCPM: Kompakt Vakum Ejektörü

Küçük, güçlü ve modüler - J. Schmalz GmbH’dan SCPM, ince, hafif tasarımları sayesinde doğrudan gripper üzerine entegre edilebilecek yeni bir kompakt ejektör serisi.