Müşteri Danışmanı ile İletişim

Sistem üretme konusundaki uzmanlığımız, komponent üretiminde yılların verdiği deneyim ile ihtiyacınız olan gerçek rekabet avantajını sağlar. Yüksek nitelikli sistem danışmanlarımız, planlama ve tasarımdan kurulum, işletmeye alma ve ötesine kadar tüm vakum sistemi ihtiyaçlarınızla ilgili kaliteli tavsiyeler sunar.

Size tavsiyede bulunmaktan ve başvurunuz için en uygun çözümü bulmak için birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız. Profesyonel proje planlamasına ve vakum çözümünüzün uzman gerçekleştirilmesine güvenebilirsiniz. Deneyimli sistem danışmanlarımız her türlü sorunuza bizzat cevap verebilir.

Ürün sorgulama

Vakum sisteminizin seçiminde ve tasarımında size destek olmaktan memnuniyet duyarız. Sohbetimizi kullanın veya bize bir ürün sorgusu gönderin.

Ürün sorgulama

Bölgenizdeki eşleşen kişiyi bulun

Schmalz, Türkiye'de ve tüm dünyada yetkin bir satış ağına sahiptir. Sahadaki sistem danışmanlarımız sizinle verimli üretim süreçleri için bireysel vakum çözümleri geliştirmektedir. Ürünlerimizin sitenizdeki pratik sunumları, doğru çözüme karar vermenize yardımcı olur.

Bize ulaşın, sahada sistem danışmanınızdan bir ziyaret organize etmekten mutluluk duyacağız

Geri arama veya randevu ayarlama


Ülkenizdeki eşleşen kişiyi bulun

Schmalz şirketlerinin ve satış ortaklarının uluslararası satış ağı ile 80'den fazla ülkede temsil edilmektedir. Vakum teknolojisi ve ergonomik taşıma çözümleri ile otomasyon uzmanları müşterilerimize sahada hızlı ve yetkin bir şekilde danışmanlık hizmeti vermektedir.Ülkeniz için doğru irtibat kişisini arayın

İrtibat iş ortağını buradan arayın. Ülke seçmek için seçim alanını kullanın. Yerel irtibatlarınız görüntülenecektir. İş ortaklarımız aşağıdaki iş alanlarıyla ilgili ürün serilerini tedarik etmede uzmanlaşmıştır: