Schmalz'da Çalışma

Schmalz, otomasyon, taşıma ve bağlama teknolojisi alanlarında önde gelen global vakum teknolojisi tedarikçisidir. Schmalz'da birçok alanda teknik olarak talepkar ürünlerin geliştirilmesi ve müşterilerle yakın çalışılması çok önemlidir.

Schmalz genç, dinamik bir şirkettir. Hızla büyüyen çalışan sayımız ekibimize taze ivme ve yeni fikirler sağlar. Vakum teknolojisinde dünya lideri olma hedefiyle tanımlanan Schmalz, tüm dünyada aktif uluslararası bir şirkettir. Üçüncü neslindeki bir aile şirketi olarak şirketin uzun vadeli yönü başarısının ana kaidesidir. Schmalz sadece ekonomik olarak başarılı olmayıp, çevre ve sosyal projeler yönünden de oldukça aktiftir. Çalışanlar bu yükümlülükten iyi iş güvenliğine sahip heyecan verici işler ve kapsamlı faydalar paketi şeklinde fayda sağlar.

Schmalz çalışanları, bu kapsamlı faydalar paketinin yanında güven ve dürüstlükle belirlenen şirket kültüründen de faydalanır. Schmalz ayrıca çevre ve toplum yönünden de sorumlu davranmayı taahhüt etmiştir ve bu hedefler ayrıca şirketin stratejik yönünün de bir parçasıdır. Bu, çalışanlarımızın şirketin sürdürülebilirlik üzerine odaklanmasından pozitif olarak etkilenmeleri ve ekolojik ve sosyal sorunları desteklemek üzere ilham almaları demektir.