Schmalz Hakkında

Schmalz Türkiye, Türkiye içinde vakum teknolojisi uzmanıdır. Uluslararası Schmalz Group'un bir parçası olarak müşterilerimize vakum otomasyonu alanında verimli çözümler ve farklı endüstrilerde taşıma sistemleri sunuyoruz.

Schmalz ürünleri ve servisleri için çeşitli potansiyel uygulamalar şirketimizin esas kuvvetlerinden ikisi olan kapsamlı uzmanlık ve maksimum esneklik gerektirir. Schmalz müşterilerine özel uygulamaları için hassas şekilde optimize edilmiş son derece verimli çözümler sunar.

Schmalz, 100 yıldan bu yana bir aile şirketidir. Düşüncemiz ve davranışımız, sürdürülebilirlik prensibine dayanır: ekolojik ve sosyal yükümlülükle birlikte ekonomik başarı.

Müşterilerin ikna edilmesi, mükemmel yenilikçi ürünler geliştiren ve bunları müşterilerin gereksinimleri ve karlılıklarına göre pazarlayan hevesli çalışanları gerektirir. Schmalz çalışanları, ortalamanın üzerinde gayretleri ve sadakatlerine yönelik motivasyonlarını şirketimizin ekonomik başarısındaki modern şirket kültürü ve paylaşımdan almaktadır.

Temel prensiplerimizin bir parçası olarak hem yönetim hem de çalışanlar dürüst ve dostane bir şekilde birlikte çalışma kendilerini adamıştır. Temel prensipler ayrıca dünyadaki müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza aynı yaklaşımı göstermemizi sağlar. Bunlar Schmalz Group içindeki günlük etkileşimlerimizin temelini oluşturur ve güven dolu ve keyifle çalışılan bir ortamın geliştirilmesini sağlar.

Schmalz ile ilgili diğer ayrıntılar "Şirket" sekmesinde bulabilirsiniz.