Vakumlu Kaldırıcı JumboErgo için Gripper Güncellemesi

Schmalz, JumboErgo serisindeki vakumlu kaldırıcılar için yeni nesil alan tutucular sunuyor. FMP son derece çok yönlü ve vakum alanının sadece bir kısmı kaplandığında bile 140 kilograma kadar ağır iş parçalarını güvenilir bir şekilde tutar. FM tutucunun yerini alır. FMP, modüler tasarımı sayesinde gelecekte Jumbo vakumlu kaldırıcı için alan tutucu portföyünü genişletmek için bir temel sağlar.

 

JumboErgo için: Schmalz, alan tutucu FM'in yerini yeni nesil FMP ile değiştirdi.
Yeni alan tutucu FMP, tam yüzeyli ve kısmen kapalı tutuş arasında geçiş yapmanızı sağlar.

Alan tutucu FM, bir süredir JumboErgo için mevcuttu. Artık tamamen FMP nesli ile değiştirildi. Bu alan tutucu bazılarına zaten tanıdık gelebilir: Vakum otomasyonunda bir kol sonu aracı olarak kendini çoktan kanıtlamıştır. J. Schmalz GmbH şimdi bu başarılı konsepti manuel kullanıma getiriyor.

Yeni alan tutucu FMP iki uzunlukta mevcuttur: 442 ve 640 milimetre. Traverse hem uzunlamasına hem de çapraz olarak bağlanabilir. Travers, vakumlu alan tutucusunun kontrol koluna bağlar ve bu aralıktaki tutucuların sürekli olarak ayarlanmasına izin verir. FMP, modüler bir tasarıma sahiptir.

Taban bölümü alüminyumdan yapılmıştır ve entegre filtreli, değiştirilmesi kolay sızdırmazlık süngeri vantuzu kirden korur. FM varyantına kıyasla, yeni boyutları ve optimize edilmiş delik düzeni sayesinde etkili alan 32 santimetre kareye kadar artırılmıştır. Aksine, uygulamanın kendisi aynı kalır: Hem davranışı hem de kullanım alanı FM sistemine karşılık gelir

Download

Text and Images