Kullanım kolaylığı

J. Schmalz GmbH, kanıtlanmış VacuMaster Light serisini genişletti. Önceden yapılandırılmış iki vakumlu kaldırma cihazına ek olarak, artık kullanıcılar için kiriş sistemli yeni bir sürüm de mevcuttur. Kapsamlı bir modüler sisteme dayalı olarak, bireysel ürün konfigürasyonlarına ve dolayısıyla vakumlu kaldırma cihazı için daha da fazla uygulama alanına izin verir.

 

100 kg ağırlığa kadar küçük ve orta büyüklükteki iş parçalarının yatay olarak taşınması için VacuMaster Light.

VacuMaster Light serisindeki vakumlu kaldırma cihazları, metal ve plastik levhalar, variller, mobilya parçaları, profiller ve daha fazlasını içerebilen 100 kilograma kadar ağırlığa sahip küçük ve orta ölçekli iş parçalarının yatay olarak taşınması için idealdir. Bu, cihazları bileşen montajı, paketleme ve ergonomik makine yükleme gibi işlemler sırasında çok yönlü hale getirir. VacuMaster Light, düşük toplam yüksekliği ve düşük ağırlığı ile ayırt edilir, bu da işçilerin üzerindeki yükü azaltır ve kolay iş parçası konumlandırmasına olanak tanır. Kurulum ve devreye alma çok basittir. Cihaz basitçe zincirli vince asılır ve basınçlı hava ile beslenir.

Vakumlu kaldırma cihazı daha önce önceden yapılandırılmış iki versiyonda mevcuttu - ya kompakt iş parçaları için büyük bir vakum plakalı ya da daha büyük yükler için dört mafsallı ve sürekli ayarlanabilir vantuzlar. Artık kullanıcılar kapsamlı bir modüler sistemden özel işleme çözümlerini bir araya getirebilirler. Schmalz, bu amaç için bir montaj bölümüne dayalı uzunlamasına ve çapraz kirişler geliştirdi. Uzunlamasına bağlantıyı kullanarak kullanıcılar, VacuMaster Light temel modülüyle üç çapraz kirişi ve altı vantuz plakasını birleştirebilir. Bu, iş parçalarının maks. 2.500 x 1.250 mm aynı zamanda güvenli ve ergonomik bir şekilde taşınabilir. Farklı iş parçası yüzeyleri için geniş bir vantuz plakası seçimine ek olarak, modüler sistem ayrıca vantuz plakası tutucular ve isteğe bağlı bir vantuz ayırıcı gibi bileşenleri de içerir. 1.250 mm ayrıca güvenli ve ergonomik bir şekilde taşınabilir. Farklı iş parçası yüzeyleri için geniş bir vantuz plakası seçimine ek olarak, modüler sistem ayrıca vantuz plakası tutucular ve isteğe bağlı bir vantuz ayırıcı gibi bileşenleri de içerir.

İndir

Text and Images