İşlerinizi Kolaylaştıracak Çoklu Tutucu

Schmalz, JumboFlex serisindeki vakumlu kaldırıcılar için yeni bir çoklu tutucu tasarladı. 3d yazıcı teknolojisi üretim teknolojisi sayesinde özellikle hafif ve kompakttır. Çoklu tutucu artık iki farklı modelde mevcuttur.

 

Schmalz, yeni çoklu tutucu ile farklı boyut ve kalitelerde karton kutuların taşınmasını mümkün kılar.

Yeni çoklu tutucunun avantajı, farklı boyut ve kalitede karton kutuları güvenli bir şekilde kullanma yeteneğidir. Körüklü vantuzları ile düzensizliği telafi eder ve kompakt formatı ve vantuzların yanal çıkıntısı sayesinde iş parçalarını bir KLT kabının köşelerinden bile tutabilir. J. Schmalz GmbH, bu çok yönlü bileşeni, kullanıcılara optimize edilmiş bir vantuz bağlantısı ile donatılmış düz ve hafif bir alet sağlamak amacıyla geliştirdi. Bu, 3d yazıcı teknolojisi ile üretilmiş bir muhafazanın hafif alüminyumdan yapılmış bir kapak plakası ile birleştirilmesiyle mümkün olur. Katmanlı üretim süreci yuvarlak kenarları mümkün kılar ve böylece ek kenar korumasını gereksiz kılar.

Schmalz, yeni çoklu tutucusu iki boyutta sunuyor: Maksimum kaldırma kapasitesi 50 kg olan JumboFlex 50 için 362 x 238 x 86 milimetre ve daha küçük JumboFlex serisi 20 ve 35 için 256 x 238 x 86 milimetre (maksimum kaldırma kapasitesi 20 ve sırasıyla 35 kg). Her sürüm, farklı karton kutu boyutlarını ve kalitelerini güvenli bir şekilde işler, böylece zaman alan tutucu değişikliklerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Dengesiz veya açık karton kutular bile çoklu gripper yardımıyla hızlı ve doğru bir şekilde elleçlenebilir. Vantuzların yüzde 75'i iş parçası tarafından kaplandığında güvenli kaldırma için uygundur.

İndir

Text and Image