Benzersiz İşlevlere Sahip Yeni Operatör Üniteleri

Schmalz, üç yeni operatör kulpunu tanıtarak, vakumlu kaldırıcı JumboFlex için modüler sistemini genişletiyor. Tasarıma bağlı olarak, yeni kontrol kolları güvenliği artırabilir, taşıma işlemini basitleştirebilir veya hızlandırabilir. Kullanıcılar artık JumboFlex Safety +, JumboFlex Easy-Release ve JumboFlex Quick-Release arasından seçim yapabilir.

 

Her biri uzman desteği sağlar: Yeni operatör, Schmalz'dan JumboFlex Safety +, JumboFlex Easy-Release ve JumboFlex Quick-Release işler.
JumboFlex Safety + operatör koluyla hassas iş parçalarının ergonomik ve ekstra güvenli kullanımı.

J. Schmalz GmbH firmasının vakumlu kaldırıcı JumboFlex, çok sayıda kullanım görevini daha ergonomik ve verimli hale getirir. Kullanıcılar, kanıtlanmış merkezi tek parmakla kontrol konseptini kullanarak yükü sezgisel olarak kaldırabilir, indirebilir ve serbest bırakabilir. Üç yeni operatör koluyla Schmalz, yükü kumanda etmek için gelişmiş fonksiyonlar sunuyor. Bu, belirli müşteri gereksinimlerine yanıt vermesini sağlamaktadır. </ P>

JumboFlex Safety + operatör kolu dizayn edilirken tasarımcılar optimum güvenliğe odaklandılar. Kullanıcı iş parçasını vakum kaldırıcısından ayırmak istiyorsa, ek bir serbest bırakma kolu ve kontrol düğmesini aynı anda çalıştırmak için her iki elini de kullanması gerekmektedir. İki elli konsept, özellikle hassas iş parçalarını taşıma uygulamalarında kullanılır. Engelli kullanıcılar JumboFlex Safety + ile de güvenle çalışabilir. Bir vida kullanarak indirme hızını doğrudan kol üzerinde ayarlama seçeneği ek koruma sağlar. Flex Safety +, JumboFlex'in tüm kaldırma kapasitesi aralıklarını (20, 35 ve 50 kilogram) kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yeni JumboFlex Easy-Release kontrol sisteminin ek bir serbest bırakma kolu da vardır, ancak işlevi ve çalışması tamamen farklıdır. Kullanıcı kontrol düğmesine ve yardımcı kola basar basmaz kalan vakum azaltılır. Bu, özellikle hava geçirmez nesneleri tutarken veya büyük vantuzlar kullanırken yükün ayarlanmasını kolaylaştırır. Serbest bırakma kolunun istemeden çalıştırılmasını ve kalan vakumun vaktinden önce azaltılmasını önlemek için kumanda düğmesine tam olarak basılana kadar kol kilitli kalır. JumboFlex Safety + 'dan farklı olarak, kullanıcı taşıma işlemini tek elle gerçekleştirebilir. Bu, saniye ibresini vakumla tutulan yükü hizalamak için serbest bırakır.

Flex Easy-Release yerine kilitlenecek şekilde tasarlanmış olsa da, JumboFlex Quick-Release için tam tersi geçerlidir: Yük herhangi bir yükseklikten serbest bırakılabilir. Bu ürünle amaç, güçlü iş parçalarının özellikle hızlı bir şekilde işlenmesi gerektiğinde, örneğin havaalanındaki bagaj taşıma bölümünde, döngü süresini kısaltmaktır. İkinci bir kontrol butonu malları derhal serbest bırakır. JumboFlex Easy-Release gibi serbest bırakma kolu operatör koluna takılmıştır. Ancak, serbest bırakma kolu yerine kilitlenmemiştir. Operatör kolu herhangi bir kaldırma yüksekliğinde çalıştırabilir.

Download

Text and Images