Körüklü Vantuzlar (Yuvarlak)

 • Düz olmayan ve bombeli malzemelerin taşınması
 • Yükseklik dengeleme için vantuz körükleri
 • Hassas malzemeler için sönümleme etkisi

Kompakt Tip Ejektörler

 • Entegre vakum ve üfleme valfleri
 • Entegre filtre ve vakum şalteri
 • İsteğe bağlı hava tasarrufu işlevleri ile enerji ve süreç kontrolü işlevleri

Elektronik Vakum/Basınç Şalterleri

 • Ekranlı veya ekransız elektronik vakum basınç şalteri
 • Çeşitli ölçüm aralıkları: -1 ila 10 bar
 • PNP ve NPN anahtarlama işlevleri

Konsollu Makina Sistemleri

 • Schmalz konsolları (tek devreli ve iki devreli sistemler) ve Biesse ve SCM/Morbidelli konsolları için bağlama ekipmanı

Vantuz Plakalarının Değiştirilmesi

 • Aşınma sonrası vakum bloğunu yenileştirmek için vantuz plakalarının değiştirilmesi

Cam İşleme İçin Malzeme Bağlama Çözümleri

 • Cam iş parçalarının CNC'de işlenmesi için vakumlu bağlama teknolojisi
 • Esnek ve verimli üretim süreçleri için
 • Yüksek hassasiyet için aşınmaya dayanıklı sürtünme pedleri

Departmanlarımız

Otomasyon İçin Vakum Teknolojisi

Vakum sistemlerinizi tasarlamak için çok çeşitli komponentler. Bağlantıya hazır özelleştirilmiş tutucu sistemleri

Vakumlu Taşıma ve Vinç Sistemleri

Manuel iş prosesleri için ergonomik taşıma teknolojisi. Çözümler vakumlu kaldırıcı ve vinç sisteminden oluşur.

Vakumlu Bağlama Sistemleri

CNC işleme merkezlerinde iş parçalarının güvenilir ve zarar görmeden işlenmesi için vakumla bağlama teknolojisi

Fiyatınızı ve teslimat zamanınızı kontrol edin

Otomasyon, vakumlu kelepçeleme teknolojisi ve atölye ekipmanı için bileşenler

Schmalz haberleri, fuarlar ve iş ilanları

10/13/2020

Taşıma Uygulamalarında Şekil ve Boyutta Yüksek Tolerans

J. Schmalz GmbH, otomatik kullanım için yeni bir tutucu geliştirdi: FQE, Kolaboratif robotlar içinde dahil olmak üzere çeşitli farklı görevler için uygundur ve çeşitli şekil ve boyutlardaki iş parçalarını hız ve güvenilirlikle tutar.

 

Daha fazla bilgi
08/20/2020

Vakumlu Kaldırıcı JumboErgo için Gripper Güncellemesi

Schmalz, JumboErgo serisindeki vakumlu kaldırıcılar için yeni nesil alan tutucular sunuyor. FMP son derece çok yönlü ve vakum alanının sadece bir kısmı kaplandığında bile 140 kilograma kadar ağır iş parçalarını güvenilir bir şekilde tutar. FM...

Daha fazla bilgi

Basın Bültenleri> Tümünü göster

Schmalz medya merkezi

schmalz.com'daki videolar vakum teknolojisi için

değişik uygulamaları göstermektedir.

Dünyanın önde gelen tedarikçilerinin birinden vakum teknolojisi

Modern vakum teknolojisi sayesinde reel rekabet avantajları

Vakum teknolojisi, çeşitli endüstri sektörlerinde talep görmektedir ve özgün komponentlerden komple çözümlere kadar bir çok alanda kullanılmaktadır. Schmalz, yılların deneyimini ve uzmanlığını, müşterilerimiz için sanayi ve ticaretten gelen özel çözümler üretme hırsıyla birleştiren dünyanın lider tedarikçilerinden biridir. Otomasyon teknolojisi, taşıma teknolojisi ve bağlama teknolojisi sektöründeki firmalara üretim süreçlerini daha verimli tasarlayıp vakum teknolojisi yardımıyla yeni yollar bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Tüm vakum bileşenleri ve sistemlerinin bir özelliği, tutma kuvveti olarak vakum kullanılmasıdır. Vakum teknolojisi, çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır - Schmalz, otomotiv endüstrisi, kimyasallar ve ilaçlar, cam ve ahşap sektörü, lojistik, ambalajlama ve rüzgar enerjisi gibi çok sayıda sektörden şirketleri desteklemektedir. Farklı endüstri sektörlerinin spesifik ihtiyaçlarını karşılamak ve vakum teknolojisi ile bireysel çözümler sunmak için özel ilgi göstermektedir.

1910'da kurulan Schmalz şu anda otomotiv, taşıma ve bağlama teknolojisi için vakum teknolojisi konusunda dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biridir. Uluslararası ağımız, yurtiçi ve yurtdışındaki şirketleri desteklemektedir ve uzmanlığımız ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde size gerçek rekabet avantajı sağlar. Uzman sistem danışmanları, ilk planlama adımlarından sisteminizin devreye alınması ve montajına kadar olan süreçte sizin için orada olacaktır. En yüksek teknikte inovasyon ve işlevsellik ile vakum teknolojisi ve etkileyici çözümlerle üretim süreçlerinizde yeni ölçütler belirleyen güvenilir bir ortakla çalışmayı dört gözle bekleyebilirsiniz.

İnovatif vakum teknolojisi: tekil komponentten, komple sistem çözümlerine

Vantuzlardan (ayrica vantuz), özel tutuculara ve vakum jeneratörlerine kadar değişen vakum komponentleri ile Schmalz, çeşitli gereksinimler için tam olarak ayarlanabilen çok çeşitli bir ürün portföyüne sahiptir. Çeşitli özgün komponentlerin yanı sıra, büyük alan veya komple layer tutma sistemleri de Schmalz portföyünde bulunmaktadır. Modüler tasarımı bu eksiksiz ve hazır bağlantı sistemlerine özel uygulamalar için maksimum esneklik sağlar.

Schmalz'ın vakumlu taşıma sistemleri iş süreçlerini basitleştirir ve iş parçalarının hassas ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlarken, bağlama sistemleri çözümleri ile ihtiyaçlarınıza göre kusursuz ve güvenilir bağlama sistemleri fonksiyonları sunar.

Vakum teknolojisi alanında Schmalz, müşterilerin özel ihtiyaçları ve fikirleri için en uygun çözümü yaratmak için uyarlanabilen çok çeşitli bir ürün ve hizmet portföyü sunmaktadır. Ayrıca 700 sayfalık 3,500'den fazla ürünü içeren yeni vakum komponentleri kataloğumuzda daha fazla bilgi bulabilirsiniz.