Vakum Sistemleri

Schmalz otomasyon, taşıma ve bağlama görevlerinde vakum teknolojisi için dünyanın lider partneridir. Çalışanlarımızın yüksek danışmanlık yetkinliği ile birlikte Schmalz ürünlerinin üstün kalitesi her operasyon alanı için ideal çözümü güvenceye alır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam uyarlanırlar.

Farklı iş parçalarını taşımaya yönelik Vakum Sistemleri

Schmalz ürün yelpazesi dört farklı ürün grubundan oluşur.

Vakum Komponentleri

Otomatize proseslerde taşıma görevlerine yönelik vakum sistemlerinin esası olan vakum komponentleri. Vakum komponentleri çok çeşitli vantuzları, farklı vakum üreticileri, montaj elemanları, filtreler, şalterler ve komple bir vakum sistemi kurmak için gerekli olan herşeyi içerir.
Vakum Komponentleri hakkında daha fazla bilgi

Vakum Tutma Sistemleri

Vakum tutma sistemleri bağlanmaya hazır tedarik edilen sistemlerdir. Vakum tutma sistemleri farklı vakum komponentlerinden bir araya getirilen Modüler Vakum Sistemleri, veya kendi başına ürünler olan Katman Tutucu Sistemleri olabilir.
Vakum Tutma Sistemleri hakkında daha fazla bilgi

Vakum Taşıma Sistemleri

Vakum taşıma sistemleri 2.000 kg'a kadar ağırlıkların kaldırılması ve hareket ettirilmesi için ideal çözümler sunar. Schmalz farklı yükler ve iş parçaları için çeşitli modellerde vakum hortumlu kaldırıcı Jumbo ve vakum kaldırma cihazı VacuMaster'i sunmaktadır. Vakum kaldırma sistemlerinin montajı için Schmalz aynı zamanda Schmalz ürünleri için fevkalade uygun olan bir pergel vinç ve vinç sistemleri yelpazesi sunmaktadır.
Vakum Taşıma Sistemleri hakkında daha fazla bilgi

Vakum Bağlama Sistemleri

Schmalz vakum bağlama sistemleri CNC tezgahlarına iş parçalarının çok hızlı, güvenli ve hassas şekilde bağlanmasına yönelik yenilikçi sistemlerdir. Pek çok üretici hal-i hazırda kendi CNC makinelerinde orijinal donanım olarak Schmalz vakum bağlama sistemleri kullanmaktadır, fakat Schmalz aynı zamanda mevcut CNC tezgahlarında donanım iyileştirmelerine yönelik sistemler de sunmaktadır.
Vakum Bağlama Sistemleri hakkında daha fazla bilgi

 

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.