Vakum Ejektörler

Vakum Ejektörler

Vakum ejektörler vakum üretmek için basınçlı hava kullanan vakum üreticileridir. Bunlar Venturi prensibine göre çalışırlar. Vakum ejektörlerinin başlıca özellikleri bunların kompakt yapısı ve düşük ağırlıklarıdır. Vakum ejektörler yelpazesi çok basit ejektörlerden son teknoloji vakum ejektörlerine kadar uzanmaktadır.

Temel ejektörler en basit türdür. Bunlar, basit yapılarından dolayı çok güvenilirdir ve çok az bakım gerektirirler. Hat içi ejektörler çok küçüktür ve doğrudan vantuz ile basınçlı hava tedariki arasına monte edilebilirler. Çok kademeli ejektörler çok güçlüdür ve poröz iş parçalarının hızlı ve güvenli taşınması için yüksek emiş kapasitesine sahiptirler.

En son teknoloji türü kompakt ejektörlerdir. Bunlar, temel ejektörün fonksiyonlarına ilave olarak bir emiş valfına, bir üfleme valfına, bir vakum şalterine ve bir filtreye sahiptirler. Kompakt ejektörler ile vakum değerleri kontrol edilebilir ve ayarlanabilir ve tutma ve üfleme prosesi harici valflara gerek kalmadan kontrol edilebilir.

Schmalz'ta vakum ejektörlere genellikle yalnızca Ejektör denilir.

Vakum ejektörler hakkında daha fazla bilgi

Uluslararası websayfamızdaki çevrimiçi mağazada vakum ejektörler sipariş edin

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.