Otomasyonlu Prosesler için Vakum Tutucu Sistemleri

Vakum tutucu sistemleri robot uygulamaları içeren otomasyonlu proseslerde kullanılır. Tutma sistemi robot koluna takılıdır ve böylece robot ile taşınan iş parçası arasındaki arayüzdür. Vakum tutucu komple katmanları etkin şekilde tutabilir ve endüstrinin  her alanında kullanılabilir.

Vakumlu Yüzey Tutucu Sistemleri FXP ve FMP

Geniş alan vakum tutucu sistemleri FXP ve FMP

Vakumlu yüzey tutucu sistemleri FXP ve FMP otomatize taşıma proseslerinde azami esnekliği ifade ederler. Vakum tutucular ile çeşitli malların paletlenmesi ve paletten alınması, sırayla alınması ve tasnifi gibi otomatize görevler gerçekleştirilir. Vakum tutucular bağlanmaya hazır tutucu sistemlerdir ve entegre vakum üretici ile birlikte veya üreteçsiz olarak alınabilir. Vakum tutucular modüler tasarlanmıştır ve böylece irden fazla vakum tutucuyu tek bir komple sistem olarak kombine etmek mümkündür.

Vakumlu Yüzey Tutucu Sistemi FXP ve FMP

Vakumlu Yüzey Tutucu Sistemi SBX

Geniş alan vakum tutucu sistemi SBX

Vakumlu yüzey tutucu sistemi SBX;   FXP ve FMP serisinin daha ağır şartlar için geliştirilmiş versiyonudur. SBX tutucu kereste gibi son derece girintili ve kaba yüzeylere sahip malzemelerin taşınması için kullanılır. Vakum tutucu düşük ağırlığa ve kompakt ölçülere sahiptir, ki bu tutucuyu robot uygulamalarında kullanmak için ideal kılar. Vakum tutucu SBX bağlanmaya hazırdır ve entegre vakum üretici ile birlikte veya üreteçsiz olarak alınabilir.

Vakumlu Yüzey Tutucu Sistemi SBX

Vakumlu Katman Tutucu SPZ

Vakum katman tutucu SPZ

SPZ serisi vakumlu katman tutucular, kaldırılmak istenen katman tam olarak dolu olmasa da, ürün katmanlarını tutabilirler. Vakumlu katman tutucu kullanılan yerlerde çevrim süreleri asgariye indirildiğinden modern dağıtım merkezlerinde ve de ambalajlama istasyonlarında üretim sırasında kullanılmaktadır. Vakumlu katman tutucular modüler olarak tasarlanan sistem çözümleridir.

Vakumlu Katman Tutucu SPZ

Modüler Vakumlu Kaldırma Sistemi SSP

Modüler vakum sistemleri, yüzey tutucu sistemleri FMP ve SBX kullanılan standart  veya vantuzlu çözümler olarak mevcuttur.Bu sistemler presler ve değişik tip tezgahlarda robotlarda ve besleme makinalarında kullanılırlar.Bu sistemler müşteri ihtyacına uygn olarak özel tasarlanırlar.

Modüler Vakum Sistemi SSP

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.