Vinç Sistemleri ve Pergel Vinçler

Schmalz'in vakumlu kaldırma sistemlerini mükemmel şekilde tamamlayan vinç sistemleri de üretim programımızda bulumaktadır. Değişik proses alanları, yük aralıkları ve vinç rayları çeşitli uygulamaları mümkün kılar.

Schmalz vinç sistemleri ve pergel vinçler hafif tasarımları ile öne çıkmaktadır.  Sistemler alüminyum parçalardan oluştuğu için hareket eden kütle mümkün mertebe düşük tutulmuş ve böylece ağır iş parçalarının bile rahat hareketi mümkün kılınmıştır. Optimize edilmiş olan toplam yükseklik sayesinde pergel vinçler ve vinç sistemleri alçak tavanlı tesislerde bile rahatlıkla kullanılabilir. Standart vinçler kapalı mekanlarda kullanım için tasarlanmıştır.

Schmalz Hafif Tip Aluminyum Vinç Sistemleri

Vinç Sistemleri ve Pergel Vinçler

Vinç sistemleri genellikle relatif olarak büyük çalışma alanlarının kapsanması gerektiğinde kullanılırlar. Schmalz vinç sistemleri modüler yapısı ile müşterilerin ihtiyaçlarına göre konfigüre edilebilir. Schmalz hafif tip vinç sistemleri 950 kg'ya kadar taşıma kapasitesinde sahiptir.

Schmalz Hafif Tip Aluminyum Vinç Sistemleri

Kolonlu Tip Pergel Vinçler

Sütuna Monte Pergel Vinç

Kolonlu tip pergel vinçler istenilen ölçülerde imal edilebilen kolon ve kol uzunlukları ile müşteri taleplerine esnek şekilde cevap verirler.Kolonlar zemine dübeller ile monte edilir, böylece ilave ara plaka gerektirmemesinden dolayı kurulumları kolay ve ekonomiktir. Kolonlu tip pergel vinçler 270°'lik çalışma alanını tarar ve 650 kg'a kadar yükler için uygundur.

Kolonlu Tip Pergel Vinçler

Kolonsuz Tip Pergel Vinçler

Duvara Monte Pergel Vinç

Kolonsuz tip pergel vinçler, tesisteki mevcut bir kolon yada duvara monte edilir. Montaj için özel konsollar mevcuttur. Bu pergel vinçler 180°'lik çalışma alanını tarar ve 650 kg'ya kadar yükler için uygundur.

Kolonsuz Tip Pergel Vinçler

Zincirli Cereskallar

Zincir Cereskal

Schmalz vinçler ve kaldırma cihazlarının yanısıra, programında son teknoloji ürünü, yüksek kaliteli zincirli cereskallar da sunmaktadır. Fiyat/performans ilişkisi ve uzun ömrü ile Schmalz zincirli ceraskallar tüm kullanıcıları memnun etmektedir. Standart olarak Schmalz ceraskallar düşük voltajlı kumanda buton sistemi ile gelmekte ve bu da kullanıcılar için yüksek seviyede güvenlik sağlamaktadır.

Zincirli Cereskallar

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.