Vakumlu Kaldırma Cihazları - VacuMaster

VacuMaster vakumlu kaldırma cihazları çalışanların tonlarca ağırlıkta yüklere sahip iş parçalarını yalnızca tek kişi ile taşımasını mümkün kılar. İş parçası geniş bir vantuz plakası yelpazesi tarafından tutulur ve bir zincirli cereskal ile kaldırılır. Schmalz VacuMaster vakumlu kaldırma cihazları uygun dizayn ve yüksek kaliteleri ile uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Bu cihazlar genellikle çelik, ahşap, plastik, vb. plakaları taşımak ve CNC tezgahlarına yüklemek için kullanılır. Özel üretim ile  60 m'ye kadar uzunluktaki rotor kanatlarının taşıma proseslerinde de kullanılan modelleri mevcuttur. VacuMaster kaldırma cihazları ergonomik ve aynı zamanda güvenlidir. Bir enerji kesilmesi durumunda özel akustik ve görsel sinyal verilir. Buna ek olarak, sisteme entegre vakum deposu azami güvenliği garanti eder. İş parçalarını  yataydan dikeye çevirebilen veya 180° döndürebilen modelleride mevcuttur.

Temel kaldırma cihazlarının modüler tasarımı müşteri ihtiyaçlarına uyarlanmasına imkan tanır. İlave olarak açık alanda cam taşıma veya dilinmiş rulo sacların veya poröz ahşap plakaların taşınması gibi uygulamalar için özel vakumlu kaldırma çözümleri de tasarlanmıştır.

VacuMaster Vakumlu Kaldırıma Cihazlarının Modüler Sistemi hakkında Daha Fazla Bilgi

VacuMaster Vakumlu Kaldırma Cihazının Standart Tipleri

VacuMaster Vakum Kaldırma Cihazının Standart Tipleri

VacuMaster standart modelleri modüler yapıları sayesinde farklı endüstrilerde kullanılabilir.

VacuMaster Basic kaldırma cihazı VacuMaster Comfort modelinden temel olarak kumanda ünitesi olarak farklıdır. VacuMaster Comfort, basic modelini gelişmiş bir kumanda ünitesi, çift elle vakum kapama aktivasyonlu bir elektromanyetik valf ve bir ayarlı vakum üreticisi ile tamamlar.

Vakumlu Kaldırma Cihazı - VacuMaster Basic

Vakumlu Kaldırma Cihazı - VacuMaster Comfort

VacuMaster Vakum Kaldırma Cihazının Standart Tipleri

VacuMaster Vario kaldırma ünitesi özellikle büyük yüklerin olduğu taşıma görevlerini yerine getirmek için tasarlanmıştır. Bu model ile 2.000 kg'ye kadar yükler standart cihazlar ile kolaylıkla taşınır.

VacuMaster Eco kaldırma cihazı özel yapısı ile 1.000 kg'ye kadar yükleri hiç bir harici enerji bağlantısı olmadan kaldırabilir. Bu nedenle son derece esnek ve kullanışlıdır.

Vakumlu Kaldırma Cihazı - VacuMaster Vario

Vakumlu Kaldırma Cihazı - VacuMaster Eco

VacuMaster Vakum Kaldırma Cihazının Özel Tipleri

VacuMaster Vakum Kaldırma Cihazının Özel Tipleri

Schmalz, müşterilerine özel uygulamalar için tasarlanmış olan geniş bir vakumlu kaldırma cihazı yelpazesi sunmaktadır. Dış cephe cam kaplamaları, bobinler, kutular, kereste veya poröz ahşap plakalar gibi özel iş parçalarını taşımak için tasarlanmış özel kaldırıcılar mevcuttur.

Özel Vakumlu Kaldırma Cihazları Ürün Programı

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.