Vakum Hortumlu Kaldırıcı - Jumbo

Vakum hortumlu kaldırıcılar hızın önemli olduğu noktalarda tercih edilirler.Buna örnek olarak karton kutuların istiflenmesi, CNC işleme merkezlerine ahşap plakaların yerleştirilmesi, havaalanlarında bavulların elleçlemesi, kimya ve ilaç sektörlerinde hammadde çuvallarının kaldılması ve bunun gibi işlemler söylenebilir.

Hortumlu kaldırıcıların tasarımında Schmalz ergonomi alanında en son teknolojileri kullanmaktadır.Taşıma ekipmanlarının kullanımında işçi sağlığını korumak önceliğimizdir. Schmalz kaldırma üniteleri her türlü değişik uygulamaya kolayca adapte edilebilir. Schmalz hortumlu kaldırıcılar için pek çok farklı şekilde kombine edilebilecek ve modüler prensiplere göre birleştirilebilecek tutucu kafalar mevcuttur.

Schmalz hortumlu kaldırıcılar montaja hazır halde sevk edilirler. Değişik uygulama alanları için 3 değişik tipte kullanım ünitesi mevcuttur.

Jumbo Vakum Hortumlu Kaldırıcıların Modüler Sistemi hakkında bilgi

Vakum Hortumlu Kaldırıcı - JumboErgo

Vakum Hortumlu Kaldırıcı JumboErgo

Hortumlu kaldırıcı JumboErgo operatör ünitesi 300 kg'a kadar yüklerin hızlı ve hassas taşınması için idealdir. Bir motorsiklet gaz kumandasına benzer dönebilir elcik yardımıyla kumanda edilir. Gaz kolunu döndürmek sureti ile yük aşağı, yukarı hareket ettirilir, döndürmenin miktarı ile kaldırma/indirme hızı da istenildiği şekilde ayarlanabilir. Opsiyonel olarak hortumlu kaldırıcı JumboErgo kırılmal tip bir kumanda ünitesi ile donatılabilir. Böylece insan boyundan daha yüksek yerlere ulaşım daha ergonomik hale gelmektedir.

Yine opsiyonel pnömatik döndürme ünitesi ile yükleri 90° döndürme mümkündür. Çabuk değişim adaptörü sayesinde vantuzlar birkaç saniye içinde değiştirilebilir. İşletim maliyetlerinden tasarruf için istenirse hortumlu kaldırıcı bir kablosuz uzaktan kumanda ile donatılabilir. Böylece vakum üretici, yanına gitmeye gerek kalmadan uzaktan açılıp kapatılabilir.

Vakum Hortumlu Kaldırıcı - JumboErgo

Vakum Hortumlu Kaldırıcı - JumboSprint

Vakum Hortumlu Kaldırıcı JumboSprint

JumboSprint işletim ünitesi ile donatılmış olan vakumlu kaldırıcılar şartların zorlu olduğu bölgelerde tercih edilirler. Bu kaldırma donanımı ile çuval veya taş gibi ağır ve düz olmayan yükler doğru ve hassas bir şekilde taşınabilir. Yük ünite üzerindeki kolun aşağı indirilmesiyle alçaltılır ve yukarı kaldırılmasıyla yükseltilir. Opsiyonel olarak hortumlu kaldırıcı JumboSprint mini kumanda ünitesi ile adapte edilebilir. Kompakt yapısı ile yükün kafes kutulara, kartonlara vs. konulmasına imkan tanır. Osiyonel olarak işletim maliyetlerinden tasarruf için hortumlu kaldırıcı bir kablosuz uzaktan kumanda ile donatılabilir. Bu vakum üreticinin yanına gitmeye gerek kalmadan, uzaktan açılıp kapatılmasını mümkün kılar. Çabuk değişim adaptörü sayesinde vantuzlar birkaç saniye içinde değiştirilebilir.

Vakum Hortumlu Kaldırıcı - JumboSprint

Vakum Hortumlu Kaldırıcı - JumboFlex

Vakum Hortumlu Kaldırıcı JumboFlex

JumboFlex vakum hortumlu kaldırıcılar ile 50 kg'a kadar yükler çok hızlı ve pratik bir şekilde taşınabilir. Hortumlu kaldırıcı tek elle kumanda edilebilir vestandart olan hızlı değişim adaptörü ile herhangi bir ilave alete gerek kalmaksızın vantuzların çabuk değiştirilmesine izin verir. JumboFlex vakumlu kaldırıcı için bagaj tutucuları, çuval vantuzları, çiftli vantuzlar, kancalar ve kutu tutucuları gibi geniş bir tutucu seçeneği vardır. Hortumlu kaldırıcı tutucusu sonsuz kere etrafında dönebilir döndürülebilir. Opsiyonel olarak işletim maliyetlerinden tasarruf için hortumlu kaldırıcı bir kablosuz uzaktan kumanda ile donatılabilir. Bu vakum üreticinin yanına gitmeye gerek kalmadan uzaktan açılıp kapatılmasını mümkün kılar.

Katalog: Vakum Hortumlu Kaldırıcı JumboFlex [PDF] 294 KB

Vakum Hortumlu Kaldırıcı - JumboFlex

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.