Atölye Donanımları

Schmalz vakumlu atölye donanımları yassı ve düz iş parçalarını sabitlemek için kullanılır. Vakum çözümleri iş parçalarını tutmak için vantuz plakaları ile donatılmıştır. Schmalz atölye donanımları ile operatör yeniden bağlamaya gerek kalmaksızın iş parçasının beş farklı tarafında çalışabilir.

Nakil arabaları ve duvar rafları çeşitli iş akışları arasında iş parçalarını depolamak ve taşımak için kusursuzdur. Örneğin panel taşıma arabası masalara veya dikey hızarlara malzeme yükleme ve boşaltma için ideal bir yardımcıdır.

Vakumlu Çalışma Tezgahı

Atölye donanımı - çalışma tezgahı

Vakumlu çalışma tezgahı ile iş parçaları 90° sağa ve sola döndürülebilir. İş parçasını döndürmek ve serbest bırakmak için bir ayak pedalı vardır. Çalışma tezgahı vantuz sayısına bağlı olarak 90 kg ila 180 kg arasında yükler için tasarlanmıştır.

Vakumlu Çalışma Tezgahı

Vakumlu Çalışma Tezgahı

Atölye donanımı - Çalıma tezgahı

İş parçaları vakumlu çalışma tezgahı ile sonsuz çevrilebilir, her pozisyonda bağlanabilir ve dikey eksende 90° döndürülebilir. Vakumlu çalışma tezgahı daha küçük iş parçalarının herhangi bir mekanik bağlantı olmadan beş tarafından işlenmesi için özellikle kullanışlıdır.

Vakumlu Çalışma Tezgahı

Nakil Arabası

Atölye Donanımı - Nakil Arabası

Nakil arabası iş parçalarının hasarsız depolanması ve nakli için kullanılır. Üç farklı tipi ile ayarlanabilir raf araları ve robust yapısı sayesinde maksimum yer tasarrufu sağlarlar. Nakil arabaları, iki tanesi frenli olan dört adet tekerleği ile kolayca istenen yöne doğru hareket ettirilip, sabitlenebilir.

Nakil Arabası

Plaka Nakil Arabası

Atölye Donanımı - Saç Nakil Arabası

Mekanik testerelere malzeme yükleme ve boşaltma için nakil arabaları iş parçalarını dikey ve yatay taşıyabilir. İş parçalarının kademesiz yükseltilmesi ve alçaltılması kolay kullanımlı özel bir kriko ile sağlanır. İki tanesi frenli dört adet tekerleği sayesinde istenen yöne rahatça yönlendirilir ve sabitlenir.

Plaka Nakil Arabası

Duvar Rafları

Atölye Donanımı - Duvar Rafı

Duvar rafları ile iş parçaları rahat ve yer tasarrufu sağlayarak saklanabilir. Daha da fazla yer tasarrufu için destek kolları dışa çevirilebilir. 120 kg'ya kadar yükler için tasarlanmıştır.

Duvar Rafları

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.