Vakumlu Kaldırma Sistemleri

Schmalz'in vakumlu taşıma sistemleri, işletmelerde manuel olarak kaldırılan tüm yükler için kullanılmaktadır. VacuMaster vakumlu kaldırma cihazları ile Jumbo  hortumlu kaldırıcılar, operatörü iş parçasının yükünden kurtarır. Vakumlu taşıma donanımlarının kullanılmasıyla prosesler daha ergonomik ve etkin hale gelir. Operatörlerin ağır yük kaldırmaktan dolayı sağlık problemleri yaşaması engellenir.

Schmalz'in tüm sistemleri CE makina yönetmeliğine ve Avrupa Birliği'ndeki tüm geçerli kanunlara uygundur. Cihazlarımız CE etiketini taşımaktadır ve sevkiyat öncesinde münferit olarak test edilirler. Taşıma sistemleri bir uygunluk beyanı ve de işletim ve bakım talimatları ile birlikte teslim edilir.

Vakumlu Taşıma Sistemleri hakkında Genel Bilgiler

Vakum Hortumlu Kaldırıcı Jumbo

Solar modülleri kaldırmak için pnömatik döndürme üniteli vakum hortumlu kaldırıcı Jumbo

Vakum hortumlu kaldırıcı Jumbo 300 kg'a kadar iş parçalarının sık sık ve hızlı kaldırılıp, hareket ettirildiği işlemlerde yüksek performans gösterir. Hortumlu kaldırıcılarda hem yükü tutma ve hem de kaldırma prosesleri yalnızca vakum kullanılarak gerçekleştirilir. İlave olarak, hortumlu kaldırıcı ile iş parçalarının tek elle taşınması ve insanın ulaşamayacağı yüksekliklere kaldırılması mümkündür.

Vakum hortumlu kaldırma sistestemlerinin uygulama alanlarının bazıları; lojistik ve posta gönderi merkezlerinde karton kutuların taşınması, CNC tezgahlarına yüklemek için ahşap plakaların kaldırılması veya kimya sektöründe, patlama tehlikesi olan alanlarda dahil olmak üzere, torba ve çuvalların nakledilmesidir.

Vakum Hortumlu Kaldırıcı Jumbo

Vakumlu Kaldırma Cihazı VacuMaster

CNC tezgahlarına çelik saç yüklemeye yönelik vakum kaldırma cihazı VacuMaster

VacuMaster vakumlu kaldırma cihazları birkaç tona kadar iş parçalarını kaldırmak için ideal donanımdır.Malzemeyi tutma işlemi vakum ile, kaldırma hareketi ise bağlı olduğu vinç/ceraskal yardımı ile yapılır.Değişik modeller ile iş parçaları yataydan dikeye ve tersine döndürebilirler.

VacuMaster sistemlerinin tipik uygulamalarından bazıları; CNC tezgahlarına yüklemek üzere sacları taşımak, cam plakaları veya pencereleri kapalı ve açık alanlarda nakletmek ve de hızarlara ahşap plakalar yüklemektir.

Vakumlu Kaldırma Cihazı VacuMaster

Pergel ve Köprü Vinç Sistemleri

Alüminyum raylı pergel vinç Jumbo vakum kaldırıcıyı tamamlamaktadır.

Schmalz'in son teknoloji ürün oln Aluminyum pergel ve köprü vinç sistemleri her türlü vakumlu kaldırıcı veya zincirli ceraskal ile kullanım için büyük avantajlar sağlamaktadır. Farklı çalışma aralıkları ve değişik tipleri ile çok çeşitli uygulamalarda kullanımı mümkün kılmaktadır. Aluminyum vinçler hafif yapıları ile hem kullanım ; hem de montaj aşamalarında kullanıcıya çok büyük avantaj ve konfor sunmaktadır. 

Pergel ve Köprü Vinç Sistemleri

Atölye Donanımları

Çalışma tezgahı bir ahşap plakayı ergonomik ve hasarsız bağlar

Vakuml çalışma tezgahları, vakumlu masalar, duvar rafları veya taşıma arabaları tüm imalathane ve dağıtım merkezlerinin vazgeçilmez yardımcılarıdır. Vakumlu çalışma tezgahları ve masaları parçaların işlenmesi için hasarsız ve pratik bağlama imkanı sağlamaktadır. Ayarlanabilir yükseklik sayesinde ergonomik çalışmayı mümkün kılarlar.

Taşıma arabaları ve duvar rafları mobilya komponentlerinin kurutulması ve bunları üretim adımları arasında depolamak için kullanılmaktadır. Taşıma arabaları ve duvar rafları alan tasarrufu için iç içe itilebilir veya katlanabilir.

Atölye Donanımları

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.