Manuel Çalışma için Bağlama Çözümleri

İş parçalarının manuel işlenmesine yönelik Schmalz bağlama çözümleri en üst düzeyde güvenlik ve esneklik sunmaktadır. Özel vantuzlar hassas iş parçalarında dahi beş taraflı hasarsız işlemeye olanak vermektedir.

Bağlama çözümleri doğrudan çalışma tezgahına veya makine masasına takılır. Sistemler ya vakum kullanılarak veya civatalar ile mekanik olarak yerlerine sabitlenirler.

Multi-Clamp Vantuz Plakası

İş parçalarının manüel işlenmesi için Schmalz bağlama çözümleri

Multi-Clamp vantuz plakası ekonomik bir bağlama çözümüdür. Vantuz plakası doğrudan tezgah yüzeyine vakumlanabilir veya civatalanabilir. Üst tarafta düz iş parçaları vakum kullanılarak güvenli bir şekilde bağlanır. Birbirinin yanına konumlandırılmış birden fazla vantuz plakası uzun iş parçalarını basit ve rahatlıkla bağlama imkanı sağlar.

Multi-Clamp vantuz plakası etegre bir vakum üreticisi ile veya harici bir vakum pompası ile kullanılabilir. Modüler yapısı sayesinde kolaylıkla Multi-Clamp VC-M(V) sistemine yükseltilebilir.

Multi-Clamp Vantuz Plakası

 

Dahili veya Harici Vakum Üretimi İçin Multi-Clamp

Dahili veya Harici Vakum Üretimli Multi-Clamp

Schmalz yeni vakum bağlama sistemi Multi-Clamp ile küçük ve orta büyüklükteki iş parçalarının ergonomik bağlanması için kusursuz bir sistemi sunmaktadır. Multi-Clamp ile bağlanan iş parçaları, tekrar söküp-bağlamaya gerek kalmadan her tarafından kolaylıkla işlenebilir.

Multi-Clamp'in hafif yapısı basit ve hızlı işletim için yüksek düzeyde esneklik garanti eder. Bağlama sistemi nerdeyse her düz yüzeyde kullanılabilir ve Multi-Clamp vantuz plakası ve iş parçasının döndürülmesini ve çevrilmesini mümkün kılan Multi-Base'den oluşur. Üç farklı vantuz plakası bulunmaktadır. Multi-Clamp komple sistemi entere bir vakum üreticisi (pnömatik ejektör) veya opsiyonel olarak harici bir vakum pompası kullanımı için sunulmaktadır.

Entegre Vakum Üreteçi Multi-Clamp

Harici Vakum Pompası için Multi-Clamp

 

Multi-Clamp Vakum Pompası

Schmalz Multi-Clamp vakum pompaları özellikle şantiyelerde ve atölyelerde kullanılmak için özel olarak dizayn edilmiştir. Multi-Clamp vakum pompası sağlam yapısı ve kolay taşınabilir olması ile tercih edilmektedir.

Multi-Clamp Vakum Pompası

 

Multi-Clamp Aksesuarları

Schmalz, Multi-Clamp vakum bağlama sistemi için birçok fonksiyonel aksesuar ve yedek parça sunmaktadır.

Multi-Clamp Aksesuarları

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.