Vakumlu Bağlama Sistemleri

Schmalz'in yenilikçi vakumlu bağlama teknolojisi etkin üretim prosesleri ve CNC tezgahlarında kısa kurulum sürelerini garanti eder. Vakumlu bağlama sistemleri ahşap, plastik, metal, cam, havacılık ve solar/elektronik endüstrilerinde kullanılmaktadır.

Yenilikçi fikirler, çok sayıda ulusal ve uluslararası endüstriyel patentler, sistem seçenekleri ve hızlı servis imkanı Schmalz'i dünya genelinde lider vakumlu bağlama tedarikçisi yapmıştır.

CNC Tezgahları için Yenilikçi Bağlama Çözümleri

CNC Tezgahları için Yenilikçi Bağlama Çözümleri

Schmalz vakumlu bağlama sistemleri günümüzde üretilen birçok CNC tezgahında OEM olarak kullanılmaktadır. 

Eski teknolojiye sahip, mevcut CNC tezgahlarının minimum yatırım maliyeti ile verim artışı için ise Schmalz'in Innospann bağlama sistemleri kullanılmaktadır. Schmalz aynı zamanda işleme merkezleri için yedek parça , dar iş parçaları için bağlama çözümleri ve pencere ve çerçeve işleme için mekanik bağlama sistemleri yelpazesi sunmaktadır.

CNC Tezgahları için Yenilikçi Bağlama Çözümleri

Metal ve Plastik İşleme için Hassas Bağlama Teknolojisi

Metal veya Plastik İşleme için Hassas Bağlama Teknolojisi

Schmalz Matrix Plate ile  metal ve plastik işleme için çok hassas bir bağlama çözümü sunmaktadır. Matrix Plate, asgari kurulum sürelerini güvenceye alarak düz tabanlı metal iş parçalarının güvenli bağlanması için özellikle uygundur. Vakum bağlama sistemini kullanarak, mekanik olarak bağlanması zor olan parçalar dahi kolayca, hızlı ve hassas - ve herhangi bir hasar oluşmaksızın - tezgaha sabitlenebilir.

Metal ve Plastik İşleme için Hassas Bağlama Teknolojisi

Manuel Çalışma için Pratik Bağlama Çözümleri

Manüel Çalışma için Bağlama Çözümleri

Schmalz'in Multi-Clamp vakum bağlama sistemi manuel çalışma için özel tasarlanmış bir bağlama çözümüdür. Multi-Clamp esnek ve kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. Bu bağlama çözümü atölye ve şantiyelerde mevcut herhangi bir düz yüzeye bağlanıp, çok kısa sürede çalışır hale gelebilir. Multi-Clamp çevirme/döndürme sabitlemesine sahip bir vakum plakasından oluşmaktadır.

Manuel Çalışma için Pratik Bağlama Çözümleri

Vakumlu Bağlama Sistemleri için Yedek Plakalar

Yedek Vantuz Plakaları

Schmalz'in bağlama sistemlerinin yenilikçi dizaynı sayesinde, zamanla aşınan veya hatalı kullanım sonucu hasar gören alt ve üst vantuz plakaları tek tek yenilenebilir.Böylece komple vakum bloğunu değişirme gereği kalmaz ve yedek parça giderlerinde büyük tasarruf sağlanır. Tüm vantuz plakaları yüksek kaliteli kauçuktan ve amaca uygun olarak özel geliştirilmiştir.

Vakumlu Bağlama Sistemleri için Yedek Plakalar

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.