Vakum Üreteçleri

Vakum üreteçleri basınçlı hava veya elektrik ile çalıştırılabilir. Değişen çalışma prensipleri ve performans düzeyleri ile her uygulama için ihtiyaç duyulan vakumu üretebilirler.

Ejektörler

Kompakt Ejektörler

Ejektörler venturi prensibine göre çalışan, basınçlı hava kullanarak vakum üreten cihazlardır. Ejektörler kompakt yapıları ve düşük ağırlıkları ile dikkat çekerler. Ekejtörler entegre filtreler, kontrol valfları ve sistem takip fonksiyonları ile donatılmıştır. Enerji tasarrufuna yönelik entegre basınçlı hava tasarruf fonksiyonu maliyet etkinliğini, proses optimizasyonunu ve duruş sürelerinin azaltılmasını güvenceye alır.

Yeni "IO link" teknolojisi ile vakum üreteçlerinin tüm ayar ve durum takiplerinin, işletmeye inmeden, kontrol merkezindeki bir bilgisayar aracılığı ile yapılabilmesi imkanı sağlanmaktadır.

Ejektörler

In-line ejektörler

Kompakt Ejektörler

Çok Kademeli Ejektörler

Özel Uygulamalara Yönelik Ejektörler

Vakum Pompaları

Vakum pompaları

Vakum pompaları düşük hacim akışında yüksek vakum değerlerine ulaşmak için kullanılan elektrikli vakum üreteçleridir. Yağlı tip pompa, kuru tip pompa ve sulu tip pompa gibi çeşitli vakum pompası tipleri vardır.

Vakum Pompaları

Blower

Vakum oluşturmaya yönelik Blower

Blower'lar nispeten düşük vakum düzeylerinde yüksek emiş kapasitesi oluşturan elektrikli vakum üreteçleridir. Blower'lar yüksek hacim gerektiren, mesela hava geçirgen malzemlerin taşınması gibi, görevlerde ideal vakum üreteçleridir.

Blower

Vakum Merkezleri

Vakum merkezi

Schmalz taşıma ve bağlama görevleri için komple üniteler de sunmaktadır. Bu cihazlar bir vakum üreteçi, bir vakum deposu ve sistem kumandasından oluşmaktadır. Vakum merkezlerinin, basınçlı hava ve elekrikle çalışan değişik modelleri mevcuttur.

Vakum merkezlerinde kullanılan vakum depoları ayrı olarak ta satın alınabilir. Vakum deposu enerji kesilmesi durumunda prosesin güvenli bir şekilde devamını sağlarlar.

Vakum Üniteleri

Vakum Merkezleri

Vakum Depoları

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.