Montaj Elemanları

Montaj elemanları vakum komponentleri arasında bağlantıyı sağlayan ve ihtiyaca özel tasarlanmış vakum sistemleri yapımında kullanılan elemanlardır. Modüler sistem elemanları, özel dizaynları kolaylıkla mümkün kılar.

Vacuum End Effector VEE

Mafsallı Bağlantılar

Schmalz'in VEE modüler sistemi ambalajlama endüstrisi için hızlı ve kolay sistem kurulumuna izin verir. Konfigüre edilebilir Vacuum End Effector değişken mesafelerde 12 vantuza kadar yapılabilir.300x200 mm azami tutucu ebadında , 800 gram ağırlığa sahiptir. Kullanıcılar ihtiyaçlarına bağlı olarak Schmalz ürün programından değişik vantuzlar seçebilirler.

Vacuum End Effector

Mafsallı Bağlantılar

Mafsallı Bağlantılar

Mafsallı bağlantılar esnek şekilde tasarlanmıştır. Bunlar vakum vantuzlarının düz olmayan iş parçası yüzeylerine tam olarak oturmasını mümkün kılarlar.

Mafsallı Bağlantılar

Yaylı Bağlantılar

Yaylı Bağlantılar

Yaylı bağlantılar vantuzlar ve özel tutucular için yay üzerine monte edilmiş tutuculardır. Yaylı bağlantılar iş parçalarının yüzey yüksekliklerindeki farklılıkları dengelerler. Bunlar aynı zamanda vantuzların hassas iş parçalarına darbesiz olarak indirimesi için de kullanılabilirler.

Yaylı Bağlantılar

Braketler ve Adaptörler

Tutucular ve Adaptörler

Braket ve adaptörler vantuzları travers ve kollara bağlamak için kullanılır. Bunlar aluminyum kesitlere, kare ve yuvarlak borulara bağlantı görevi görür ve vakum vantuzlarını takarken ve ayarlarken yüksek esneklik sağlarlar.

Braketler

Adaptörler

Traversler ve Konnektörler

Gözler, Yan Traversler ve Konnektörler

Bunlar bir vakum tutucu sisteminin temel taşıyıcı yapısını kurmak için kullanılırlar. Gerekli hortum sayısını azaltmak için kesitler vakum kanalı ve dağıtıcı olarak kullanılabilir. Schmalz, vakum sistemlerinin temel yapısını kurmak için geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır.

Traversler ve Konnektörler

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.