Otomasyon, Taşıma ve Bağlama Görevleri için Vakum Teknolojisi

Müşterilerine kusursuz ürünler ve hizmet sunan dünya çapında faaliyet gösteren bir kuruluş olarak ticari ve endüstriyel uygulamalara yönelik çığır açan çözümler sunuyoruz. Müşterilerimiz vakum teknolojisi yardımıyla üretim süreçlerinin daha etkin kılınabildiği her yerde ürünlerimizden heyecan duyuyorlar.

Vakum Komponentleri

Vakum Komponentleri

Schmalz vakum komponentleri ile otomatizasyon veya robot uygulamalarınızı daha etkin kılıp, verimde yüksek artışlar elde edersiniz. İster güneş enerjisi endüstrisinde hassas waferleri taşımak için özel tutucular gereksin, isterse otomotiv karoseri imalatında pres hatlarında özel vantuzlar kullanılsın, Schmalz ihtiyacınıza en uygun vakum komponentlerini sunmaktadır.

Schmalz vakum komponentleri yelpazesi vantuzlardan ve vakum üreteçlerinden montaj elemanlarına ve valflarlardan vakum şalterlerine ve sistem takip cihazlarına kadar uzanmaktadır.

Dijital katalog "Vakum Komponentleri 2013/2014"
Vakum Komponentleri

Vakumlu Yüzey Tutucu Sistemleri

Vakum Tutucu Sistemleri

Schmalz'in vakumlu tutucu sistemleri montaja hazır, tam donanımlı vakum sistemleridir. Bir robota veya kartezyen sisteme takılarak otomasyonun tüm alanlarında kullanılabilir. Vakum tutucu sistemleri üretkenlik iyileştirmeleri elde etmek için uygulanır. Schmalz tutucu sistemleri modüler olarak tasarlanmıştır, bu nedenle özel ihtiyaçlara göre adapte edilebilirler.

Ürün yelpazesi katman tutucuları, yüzey tutucu sistemlerini ve de münferit modüler vakum sistemlerini kapsamaktadır.

Vakumlu Yüzey Tutucu Sistemleri

Vakumlu Taşıma Sistemleri

Vakum Taşıma Sistemleri

Vakumlu taşıma sistemleri, operatörü yükün ağırlıından kurtarır ve aynı zamanda taşıma sürelerini kısaltır. Vakum hortumlu kaldırıcı Jumbo 300 kg'ya kadar yükleri hızlı ve etkili taşıma için kusursuz yardımcılardır. Zincirli cereskallara takılı vakum kaldırma ünitesi VacuMaster ise ağır yüklerin hareket ettirileceği yerlerde süreçleri kolaylaştırırlar. Kaldırma ünitelerinin tamamlayıcısı olan vinç sistemleri de Schmalz tarafından sağlanır. Böylece Schmalz ihtiyacınız olan kaldırma ve taşıma sistemini size komple olarak sunabilmektedir.

Vakumlu Taşıma Sistemleri

Vakumlu Bağlama Sistemleri

Vakum Bağlama Sistemleri

Schmalz'in vakumlu bağlama sistemleri CNC tezgahlarında yüksek verimli üretim süreçleribi garanti eder. Pek çok üretici hal-i hazırda kendi CNC makinelerinde orijinal donanım olarak Schmalz vakumlu bağlama sistemlerini kullanmaktadır.Mevcut CNC tezgahlarının modernizasyonu ve bununla birlikte verimini artıran yenilikçi Schmalz donanımları da mevcuttur. Tezgahlarda kullanılan vakum blokları ile malzeme bağlama süreleri çarpıcı şekilde kısaltılabilir.

Metal işleyen tezgahlarda ise Schmalz'in Matrix Plate sistemi ile yassı metal parçaların hassas ve hızlı bir şekilde makinaya bağlanması sağlanr.

Multi-Clamp bağlama sistemi ise tüm manuel çalışma görevleri için çok pratik bir bağlama çözümüdür.

Vakumlu Bağlama Sistemleri

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.