Kariyer

Schmalz Çalışanı

Yenilikçi ürünler ve kusursuz hizmet başarılı bir şirket olmak için tek başına yeterli değildir. Profesyonel ve memnun çalışanlar bir şirketin başarısı ve yüksek performansı için hayati öneme sahiptir.

Uluslararası Schmalz Grubu Direktörleri Dr. Kurt Schmalz ve Wolfgang Schmalz “Çalışsanlarımızın bilgisi, deneyimi ve kendilerini işe adamışlığı gücümüzün kaynağıdır. Yöneticilerimize ve çalışanlarımıza günlük çalışmalarındaki kararlılıklar ve coşkuları ve de ortak hedeflerin gerçekleştirilmesindeki bağlılıkları ve işbirlikleri için teşekkür etmek isteriz”, diyorlar.

Schmalz Türkiye,  merkezi Almanya'da Kara Ormanlar'da bulunan Schmalz Grubu'nun bir parçasıdır. Uluslararası faaliyet gösteren bir şirkette kariyer sahibi olmak isterseniz bizimle irtibata geçiniz. Schmalz'in başarısının esası çalışanların yeterlilikleri ve kararlılıklarıdır. Schmalz – iyi bir gelecek garanti eden – güvenli ve sağlam bir iş imkanı sunuyor.

Açık organizasyon yapısı, adil maaş ve uluslararası çevre sunan bir şirkete katılın. Tüm bu özellikler bizi cazip bir işveren kılmaktadır. Schmalz dünyanın çeşitli ülkelerinde kurulu kendi şirketleri ile müşterilerine sadece vakum konusunda hizmet vermiyor, aynı zamanda kültürler arası değişim ve bağda kuruyor.

 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.