Vakum Teknolojisi Dünyası

Schmalz otomasyon teknolojisi, taşıma teknolojisi ve bağlama teknolojisi alanlarında dünyanın lider tedarikçilerinden biridir

Schmalz'in Yeni Jenerasyon Vakum ve Basınç Şalterleri : VS/VSi

Schmalz'in yeni seri vakum ve basınç şalterleri VS / VSi ile herşey gözünüzün önünde: Bu elektronik şalterler modüler dizaynı, otomasyon sistemlerine kolay entegrasyonu ve en önemlisi de inovatif teknolojisi ile sunduğu kablosuz komünikasyon imkanı özellikleri ile dikkat çekmektedirler. 

Schmalz  VS/VSi vakum ve basınç şalteri tanıtım videosu

Schmalz VS/VSi vakum ve basınç şalteri basın bülteni 

Schmalz'in Yeni Seri Güçlü Vakum Ejektörü : SBPL

Zorlu iş parçalarının hızlı ve güvenli taşınması için yeni çözüm :

Schmalz'in yeni basic ejektörü SBPL , ejektör serileri içinde en kuvvetli olan ürünüdür. Dizayn ve geliştirmesi maksimum verimlilik için yapılmıştır. Bu şekilde SBPL ihtiyaç duyulan noktada ve anda istenen performansı en verimli şekilde vermektdir.  -200 ile -600 mbar vakum aralığında yeni SBPL, eski teknoloji ejektörlere göre tam iki kat emiş gücüne sahiptir. Bu şekilde vakumlama süreleri ve buna bağlı olarak çevrim sürelerinde ciddi tasarruflar sağlanmaktadır. Geliştirme mühendislerimiz, yeni ejektörü geliştirirken ejektörün ağırlığını minimize etmek için özel gayret sarf etmişler ve eski seriye göre ağırlıkta % 50'ye varan bir azalma sağlamışlardır. Inovatif dizaynı sayesinde ejektörün bakım ve temizliği  çok kolay ve hızlı şekilde yapılabilmektedir. İçinde kullanılan yeni Eco nozıl teknolojisi ile değişik ihtiyaçlara göre kolaylıkla uyum sağlayabilen , esnek bir modelleme imkanı sunulmaktadır.

Yeni SBPL serisi ejektör tanıtım videosu

SBPL serisi tanıtım sayfası

Schmalz SBPL ejektör serisi basın bülteni

Schmalz tek elle kullanılabilen JumboFlex serisinin en yeni modeli olan 50 kg kapasiteli cihazını piyasaya çıkarttı. Böylece 50 kg'ya kadar yüklerin, hızlı ve ergonomik olarak, tek elle kumanda edilen sistemle taşınması mümkün hale geldi.

Schmalz'in, Flex serisinin yanında, 300kg'ya kadar olan yükler için Ergo ve Sprint serileri de mevcut olup, bu serilerde yükün emniyetli taşınabilmesi için iki elle kumanda düzeneği mevcuttur.


Vakumlu kaldırıcılar için katalog
JumboFlex 50 kataloğu
Ücretsiz kataloğunuzu isteyin

Otomasyonlu Proseslere Yönelik Vakum Komponentleri ve Tutucu Sistemleri

Schmalz, otomasyonlu prosesler için münferit vakum komponentleri ile birlikte komple tutucu sistemleri sunmaktadır. Vakum komponentleri vantuzlardan, vakum üreteçlerine; montaj elemanlarından, özel tutuculara, valflarae ve şalterlere kadar uzanmaktadır. Bu sayede Schmalz her türlü değişik ihtiyaca en uygun özel vakum sistemlerini tasarlamak için gerekli tüm komponentleri sunmaktadır.
Vakum tutucu sistemleri robot uygulamalarında robot eli olarak kullanılan, direkt montaj hazır çözümlerdir. Geniş yüzey tutucu sistemleri ve katman tutucular otomatik paletleme görevleri, sipariş toplama ve çalışma parçalarını tasnif etmek için kullanılır. Çoklu vantuz düzenekleri muhtelif endüstriyel robotlar, presler ve bağlama tezgahlarında kullanılır.

Dijital katalog "Vakum Komponentleri 2013/2014"

Vakumlu Taşıma Sistemleri

Manuel çalışan vakumlu taşıma sistemleri iş parçalarının taşınmasını kolaylaştırarak üretim proseslerini basitleştirir. Schmalz'in hortumlu kaldırıcısı Jumbo ile 300 kg'ye kadar olan yükler kaldırılabilir. Hortumlu kaldırıcılarda gerek yükü tutma, gerekse kaldırma işlemleri vakum kullanılarak gerçekleştirilir.

Schmalz'in VacuMaster vakumlu kaldırma cihazları ise hem düşük, hem de daha yüksek tonajdaki iş parçalarını taşımada kullanılabilir. Bu cihazlarda yükü tutma işi vakum ile, kaldırma işi ise bir zincirli ceraskal ile yapılır.
VacuMaster vakumlu kaldırma cihazları Schmalz tarafından sunulan alüminyum vinç sistemleri ve pergel vinçler ile tam uyumludur.
Modüler tasarım sayesinde Jumbo vakum hortumlu kaldırıcılar ve VacuMaster kaldırma cihazları değişik ihtiyaçlara uygun olarak kişiselleştirilebilir.

Vakumlu Bağlama Sistemleri

Vakumlu bağlama sistemleri gerek CNC tezgahlarında gerekse manuel proseslerde kısa kurulum süreleri sunar ve iş parçalarının her taraftan işlenmesini mümkün kılar. Innospann serisi kullanılarak mevcut CNC tezgahları kolayca modernize edilebilir. Schmalz Matrix-Plate metal veya plastik parçaları hassas bağlamaya yönelik çözümdür. Multi-Clamp bağlama sistemi atölyelerde ve şantiyelerde idealdir.

Schmalz Media Center'de tüm sistemlerimizi çalışırken izleyebilirsiniz.

Otomatize ve manüel prosesler ile birlikte bağlama görevlerine yönelik vakum sistemleri uygulama videolarını içeren Schmalz Media Center

Schmalz Media Center'de ürünlerimizin çeşitli endüstrilerde uygulamalarını gösteren videoları bulabilirsiniz. Komple sistemlerin hal-i hazırda nasıl kullanıldığını ve bunların proses akışlarını nasıl optimize ettiğini görüp, analiz edebilirsiniz.

Değişik uygulama videolarını izleyin

JumboFlex 50: Yeni Ergonomik Vakumlu Kaldırıcınız

25.04.2014
Tube lifter JumboFlex in a logistic area
Schmalz, vakumlu kaldırıcılar konusunun uzmanı olarak, 50 kg'ya kadar olan yüklerin hızlı ve ergonomik taşınması için yeni ürününü piyasaya çıkarttı. JumboFlex 50 ile 50 kg'ya kadar hava geçirmeyen yükler ile hava geçirgenliği fazla olan daha hafif yüklerin rahatça taşınması mümkündür.
 

Schmalz'in Son Teknolojiye Sahip Vakum Üreteci X-Pump

26.01.2012
Vakum ejektörü X-Pump
Vakum teknolojileri uzmanı Schmalz, yüksek enerji verimi sunan vakum üreteci X-Pump (SXP) serisini geliştirdi. Geliştirilmiş vakum ejektörü X-Pump (SXMP) şimdi ilave fonksiyonlar ile donatıldı. Yeni vakum ejektörü daha kısa çevrim sürelerini mümkün kılmakta ve aynı zamanda entegre hava tasarruf fonksiyonu ile verim artışı sağlamaktadır.Sistemleri uzaktan denetim ve yönetimi mümkün kılan en yeni I/O teknolojisi de vakum üretecine entegre edilmiştir.
 

Schmalz Türkiye'nin Yeni İnternet Sayfası Açıldı

26.01.2012
Yeni Websayfası
Schmalz Türkiye, artık eskisinden çok daha iyi düzenlenmiş olan yeni bir web sayfasına sahip. Yeni websayfası ile geniş ürün yelpazemizi keşfetmek daha kolay ve çok daha rahat.
 
 
XAradığınızı bulabildiniz mi?

Popup Greeting

Phone number +90 (0)216 34001 21

schmalz@schmalz.com.tr

Phone number +90 (0)216 34001 21
 

Form yollanırken müteakip hata(lar) oluştu:

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.